Stopień schodowy Maxima

uniwersalne wykończenie

Stopień schodowy Maxima to idealna propozycja na wykończenie schodów, tarasu czy innych przestrzeni, wykonanych zarówno ze szlachetnych kostek Libet Decco, jak i pozostałych elementów systemu Maxima. Nowoczesne odcienie antracytu i popielu pozwolą uzyskać estetyczną aranżację utrzymaną w niemal każdym stylu.


kolory


kształty

c_stopienschodowy_maxima_s


parametry techniczne

grubość [cm]szt. / paletawaga palety [kg]szt. / warstwaliczba warstwdostępne kolory
1512144234antracyt
popielaty

Deklaracje, karty, instrukcje do pobrania tutaj


dodatkowe
informacje

Produkt paletyzowany

Produkty w standardzie pakowane na palecie.

ALS

System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Zasada 30/70

W ogólnym rozrachunku tylko 30% kosztów inwestycji to cena materiału nawierzchniowego. Różnica między produktami Premium i Standard w ogólnym budżecie jest naprawdę niewielka.

Produkt barwiony w masie

Kostki barwione nie tylko na warstwie wierzchniej, ale w całej objętości, dzięki czemu możliwe jest eksponowanie wszystkich ich boków, nie tracąc przy tym na walorach estetycznych. Idealnie nadają się np. do budowania murków.

System MAXIMA

Produkty wchodzące w skład Systemu Maxima charakteryzuje zbliżona struktura, kolorystyka i faktura, dzięki czemu idealnie się uzupełniają, tworząc spójną linię stylistyczną.

Zalecana impregnacja jasnych kolorów

Impregnacja jasnych kolorów pozwala zachować ich blask na długo, zabezpiecza przed brudem i plamami. Dla ciemnych kolorów z danej grupy impregnacja nie jest zalecana.

pliki do
pobrania