Innovatio

dla miłośników komfortowych rozwiązań

Innovatio w wersji Colormix to nowoczesna płyta w uniwersalnym, popielatym melanżu uzyskanym w specjalnej technologii barwienia Color Flex. Struktura szczotkowanego betonu podkreśla nietuzinkowy charakter płyt oraz zapewnia wysoki komfort użytkowania. Innovatio to idealny materiał na powierzchnie utrzymane w minimalistycznym, nowoczesnym stylu. Ciekawy efekt aranżacyjny można osiągnąć zarówno układając pełną nawierzchnię, jak i tworząc bardziej ażurowe kompozycje poprzez montaż elementów luźno na trawie czy wypełniając fugi grysem.


kolory


kształty


parametry techniczne

grubość
[cm]
m² / paletawaga palety [kg]szt. / warstwailość warstwdostępne kolory
86,4112058popielaty

Deklaracje, karty, instrukcje do pobrania tutaj

 


dodatkowe
informacje

Produkt paletyzowany

Produkty w standardzie pakowane na palecie.

ALS

System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Zasada 30/70

W ogólnym rozrachunku tylko 30% kosztów inwestycji to cena materiału nawierzchniowego. Różnica między produktami Premium i Standard w ogólnym budżecie jest naprawdę niewielka.

Konieczność układania zgodnie z zasadą 3 palet

Zasada dotycząca głównie kostek z grupy Colormix – mieszanie kostek z 3 palet zapewnia najlepszy efekt wizualny, pozwala na uniknięcie plam kolorystycznych.

Color flex

Specjalna technologia barwienia pozwalająca na uzyskanie pełnej palety odcieni na powierzchni jednego elementu. Nie wymaga stosowania zasady mieszania z 3 palet, ale w celu uzyskania pożądanej estetyki zaleca się mieszanie przynajmniej z warstwy.

pliki do
pobrania