Sedimento

gwarancja elegancji i wytrzymałości

Inspiracją dla oryginalnego wzornictwa gresów Sedimento był wygląd naturalnego kamienia. Te nowoczesne płyty to jednak nie tylko estetyka, ale i doskonałe właściwości, które gwarantują niezwykłą wytrzymałość i trwałość materiału. Naturalny rysunek na płycie, a właściwie dziewięć różnych jego odmian sprawia, że niemal każdy element jest niepowtarzalny. Dwa okazałe rozmiary w kształcie kwadratu oraz intrygujący melanż ciepłych odcieni pozwalają na tworzenie nawierzchni jedynych w swoim rodzaju.


kolory


kształty

 


parametry techniczne

dostępne formaty
[cm]
waga opakowania
[kg]
płyt w opakowaniu
[szt.]
m² / opakowanieopakowań
na palecie
m² / paletadostępne kolory
60x60
33
2
0,7230
21,6
sabbia
90x9044,2810,811814,58

Deklaracje, karty, instrukcje do pobrania tutaj


dodatkowe
informacje

Naturalny wygląd

Produkty wyjątkowe i oryginalne, co wynika z naturalnych właściwości materiału, wykorzystanych surowców i procesu produkcji. Wszystkie pozwalają osiągnąć niezwykle estetyczny, zróżnicowany i przede wszystkim naturalny efekt nawierzchni, wyglądem nawiązujący do kamienia, drewna czy cegły.

Antypoślizowość

Produkty, które ze względu na technologię produkcji i wykorzystywane surowce zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Powierzchnia kostek lub płyt wykazuje wysoki współczynnik antypoślizgowości.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Produkt barwiony w masie

Kostki barwione nie tylko na warstwie wierzchniej, ale w całej objętości, dzięki czemu możliwe jest eksponowanie wszystkich ich boków, nie tracąc przy tym na walorach estetycznych. Idealnie nadają się np. do budowania murków.

Możliwość układania na wspornikach

Opcja ta pozwala na układanie tarasu „na sucho” oraz otrzymanie szerszej przestrzeni między płytami.

pliki do
pobrania