Piastra

maxi nowoczesność

Piastra to okazały blok betonowy barwiony w masie. Dzięki dużemu rozmiarowi oraz nowoczesnej kolorystyce, utrzymanej w kontrastowych odcieniach bieli i czerni, doskonale wpisze się we współczesne aranżacje otoczenia posesji prywatnych i miejsc w przestrzeni publicznej. To świetny materiał na oryginale meble ogrodowe, takie jak ławki, fotele czy sofy. Piastra sprawdzi się także jako element nawierzchni, a postawiona w pionie będzie ciekawym sposobem na wydzielenie określonych stref.


kolory


kształty


parametry techniczne

grubość [cm]m² / paletawaga palety [kg]szt. / warstwaliczba warstwdostępne kolory
106,48166617bianco carrara
nero

Deklaracje, karty, instrukcje do pobrania tutaj


dodatkowe
informacje

Produkt paletyzowany

Produkty w standardzie pakowane na palecie.

ALS

System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Zasada 30/70

W ogólnym rozrachunku tylko 30% kosztów inwestycji to cena materiału nawierzchniowego. Różnica między produktami Premium i Standard w ogólnym budżecie jest naprawdę niewielka.

Produkt barwiony w masie

Kostki barwione nie tylko na warstwie wierzchniej, ale w całej objętości, dzięki czemu możliwe jest eksponowanie wszystkich ich boków, nie tracąc przy tym na walorach estetycznych. Idealnie nadają się np. do budowania murków.

Zalecana impregnacja jasnych kolorów

Impregnacja jasnych kolorów pozwala zachować ich blask na długo, zabezpiecza przed brudem i plamami. Dla ciemnych kolorów z danej grupy impregnacja nie jest zalecana.