Stopień schodowy Split

naturalne kontrasty

Stopień Split to połączenie funkcjonalności z niezwykłą estetyką nawiązującą do naturalnego kamienia. Gładka powierzchnia i ozdobna faktura boku uzyskana w specjalnym procesie łamania (splitowania), tworzą wyjątkowe zwieńczenie aranżacji. Stopień schodowy Split znakomicie współgra z palisadami czy cegłą. Doskonale uzupełni kompozycje utrzymane w stylu klasycznym, śródziemnomorskim oraz rustykalnym.


kolory


kształty

c_stopienschodowy_split_s


parametry techniczne

grubość [cm]szt. / paletawaga palety [kg]szt. / warstwa liczba warstwdostępne kolory
1512168126pastello
kasztanowy
nero
bianco carrara

Deklaracje, karty, instrukcje do pobrania tutaj


dodatkowe
informacje

Naturalny wygląd

Produkty wyjątkowe i oryginalne, co wynika z naturalnych właściwości materiału, wykorzystanych surowców i procesu produkcji. Wszystkie pozwalają osiągnąć niezwykle estetyczny, zróżnicowany i przede wszystkim naturalny efekt nawierzchni, wyglądem nawiązujący do kamienia, drewna czy cegły.

ALS

System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Color flex

Specjalna technologia barwienia pozwalająca na uzyskanie pełnej palety odcieni na powierzchni jednego elementu. Nie wymaga stosowania zasady mieszania z 3 palet, ale w celu uzyskania pożądanej estetyki zaleca się mieszanie przynajmniej z warstwy.

Produkt barwiony w masie

Kostki barwione nie tylko na warstwie wierzchniej, ale w całej objętości, dzięki czemu możliwe jest eksponowanie wszystkich ich boków, nie tracąc przy tym na walorach estetycznych. Idealnie nadają się np. do budowania murków.

Produkty splitowane

Specjalna technologia łamania pozwala na uzyskanie wyjątkowej faktury na wszystkich lub wybranych bokach danego elementu. Uzyskany efekt przypomina naturalne rozwiązania, co podkreśla nierównomierna struktura.