decco 155

Innovatio

dla miłośników komfortowych rozwiązań

Innovatio w wersji Colormix to nowoczesna płyta w uniwersalnym, popielatym melanżu uzyskanym w specjalnej technologii barwienia Color Flex. Struktura szczotkowanego betonu podkreśla nietuzinkowy charakter płyt oraz zapewnia wysoki komfort użytkowania. Innovatio to idealny materiał na powierzchnie utrzymane w minimalistycznym, nowoczesnym stylu. Ciekawy efekt aranżacyjny można osiągnąć zarówno układając pełną nawierzchnię, jak i tworząc bardziej ażurowe kompozycje poprzez montaż elementów luźno na trawie czy wypełniając fugi grysem.


kolory


kształty


parametry techniczne

grubość
[cm]
m² / paletawaga palety [kg]szt. / warstwailość warstwdostępne kolory
86,4112058popielaty

dodatkowe
informacje

ALS

System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.

Color flex

Specjalna technologia barwienia pozwalająca na uzyskanie pełnej palety odcieni na powierzchni jednego elementu. Nie wymaga stosowania zasady mieszania z 3 palet, ale w celu uzyskania pożądanej estetyki zaleca się mieszanie przynajmniej z warstwy.

Konieczność układania zgodnie z zasadą 3 palet

Zasada dotycząca głównie kostek z grupy Colormix – mieszanie kostek z 3 palet zapewnia najlepszy efekt wizualny, pozwala na uniknięcie plam kolorystycznych.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Produkt paletyzowany

Produkty w standardzie pakowane na palecie.

Zasada 30/70

W ogólnym rozrachunku tylko 30% kosztów inwestycji to cena materiału nawierzchniowego. Różnica między produktami Premium i Standard w ogólnym budżecie jest naprawdę niewielka.

pliki do
pobrania