stone road colormix

Stone Road

intrygujące melanże kolorystyczne

System Stone Road swoje kształty i fakturę zawdzięcza inspiracji starym, kamiennym brukiem. Wyjątkową estetykę kostek podkreślają intrygujące melanże kolorystyczne, charakterystyczne dla wszystkich produktów z grupy Colormix. Elementy Stone Road idealnie korespondują z otaczającą posesję roślinnością oraz drewnem. Zróżnicowane rozmiary i kolorystyka pozwalają na aranżację oryginalnej nawierzchni zarówno w stylu klasycznym czy rustykalnym, jak i w nowoczesnych kompozycjach.


kolory

kolor na zamówienie nowy kolor


kształty

118-1191-compressor


parametry
techniczne

elementgrubość [cm]szt. / paletam² / paletawaga palety [kg]szt. / warstwailość warstwdostępne kolory
181128,21ok. 1425808pastello
karbonowy
kasztanowy
2112
3112
4128
588
688

dodatkowe
informacje

ALS

System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.

Color flex

Specjalna technologia barwienia pozwalająca na uzyskanie pełnej palety odcieni na powierzchni jednego elementu. Nie wymaga stosowania zasady mieszania z 3 palet, ale w celu uzyskania pożądanej estetyki zaleca się mieszanie przynajmniej z warstwy.

Naturalny wygląd

Produkty wyjątkowe i oryginalne, co wynika z naturalnych właściwości materiału, wykorzystanych surowców i procesu produkcji. Wszystkie pozwalają osiągnąć niezwykle estetyczny, zróżnicowany i przede wszystkim naturalny efekt nawierzchni, wyglądem nawiązujący do kamienia, drewna czy cegły.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Produkt paletyzowany

Produkty w standardzie pakowane na palecie.

System kostek

Kolekcja kilku elementów w różnych rozmiarach i/lub kształtach sprzedawana w mieszanym komplecie.

Zasada 30/70

W ogólnym rozrachunku tylko 30% kosztów inwestycji to cena materiału nawierzchniowego. Różnica między produktami Premium i Standard w ogólnym budżecie jest naprawdę niewielka.

pliki do
pobrania