Stone Road

intrygujące melanże kolorystyczne

System Stone Road swoje kształty i fakturę zawdzięcza inspiracji starym, kamiennym brukiem. Wyjątkową estetykę kostek podkreślają intrygujące melanże kolorystyczne, charakterystyczne dla wszystkich produktów z grupy Colormix. Elementy Stone Road idealnie korespondują z otaczającą posesję roślinnością oraz drewnem. Zróżnicowane rozmiary i kolorystyka pozwalają na aranżację oryginalnej nawierzchni zarówno w stylu klasycznym czy rustykalnym, jak i w nowoczesnych kompozycjach.


kolory


kolor na zamówienie nowy kolor


kształty

118-1191-compressor


parametry
techniczne

elementgrubość [cm]szt. / paletam² / paletawaga palety [kg]szt. / warstwailość warstwdostępne kolory
181128,21ok. 1425808pastello
karbonowy
kasztanowy
2112
3112
4128
588
688

dodatkowe
informacje

Naturalny wygląd

Produkty wyjątkowe i oryginalne, co wynika z naturalnych właściwości materiału, wykorzystanych surowców i procesu produkcji. Wszystkie pozwalają osiągnąć niezwykle estetyczny, zróżnicowany i przede wszystkim naturalny efekt nawierzchni, wyglądem nawiązujący do kamienia, drewna czy cegły.

Produkt paletyzowany

Produkty w standardzie pakowane na palecie.

ALS

System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Zasada 30/70

W ogólnym rozrachunku tylko 30% kosztów inwestycji to cena materiału nawierzchniowego. Różnica między produktami Premium i Standard w ogólnym budżecie jest naprawdę niewielka.

System kostek

Kolekcja kilku elementów w różnych rozmiarach i/lub kształtach sprzedawana w mieszanym komplecie.

Color flex

Specjalna technologia barwienia pozwalająca na uzyskanie pełnej palety odcieni na powierzchni jednego elementu. Nie wymaga stosowania zasady mieszania z 3 palet, ale w celu uzyskania pożądanej estetyki zaleca się mieszanie przynajmniej z warstwy.

pliki do
pobrania