Vertigo Lungo

symetryczne układy

Vertigo Lungo to nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim niezwykle funkcjonalna kostka, pozwalająca na tworzenie wytrzymałych nawierzchni z ekologicznym charakterem. Geometryczny kształt umożliwia komponowanie zróżnicowanych, symetrycznych układów, a duże odstępniki zapewniają swobodny odpływ wody do gruntu. Dodatkowym atutem jest uniwersalny kolor – popielaty melanż uzyskany w technologii Color Flex, który wpisze się w niemal każdą aranżację.


kolory


kształty

decco 160


parametry techniczne

grubość [cm]m² / paletawaga palety [kg]szt. / warstwaliczba warstwdostępne kolory
89,61513108popielaty

dodatkowe
informacje

Produkt paletyzowany

Produkty w standardzie pakowane na palecie.

ECO

Produkty ekologiczne, które dzięki ażurowej formie tworzą powierzchnię biologicznie czynną, zapewniającą odpływ wody do gruntu i swobodną wegetację roślin.

ALS

System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Zasada 30/70

W ogólnym rozrachunku tylko 30% kosztów inwestycji to cena materiału nawierzchniowego. Różnica między produktami Premium i Standard w ogólnym budżecie jest naprawdę niewielka.

Color flex

Specjalna technologia barwienia pozwalająca na uzyskanie pełnej palety odcieni na powierzchni jednego elementu. Nie wymaga stosowania zasady mieszania z 3 palet, ale w celu uzyskania pożądanej estetyki zaleca się mieszanie przynajmniej z warstwy.

Colormix

Powierzchnie niepowtarzalne, mieniące się intrygującymi melanżami kolorystycznymi.

pliki do
pobrania