kamień ogrodowy completto

Kamień Ogrodowy

praktyczny i estetyczny

Kamień ogrodowy do złudzenia przypomina swój naturalny odpowiednik. Funkcjonalna forma trapezu daje szerokie możliwości projektowe, dzięki czemu w kilka chwil można zupełnie odmienić nawet niewielką ogrodową przestrzeń. Kamień ogrodowy dobrze sprawdzi się jako oprawa okrągłych rabat, otoczenia drzew, oczek wodnych, naturalne wykończenie murków, ogrodzeń czy ścieżek.

Identyczny jak kamień naturalny

Kamień ogrodowy Completto jest praktycznie identyczny jak kamień naturalny, dzięki czemu można otrzymać doskonałe formy aranżacji ogrodu i innych przestrzeni.


kolory


kształty

Kamień Ogrodowy Completto


parametry techniczne

grubość [cm]szt. / big bagbig bag [kg]dostępne kolory
101751635piaskowo-beżowy
torfowy brąz

dodatkowe
informacje

ALS

System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.

Antico

Powierzchnie postarzane, doskonale pasujące do rustykalnych i stylizowanych aranżacji.

Idealne do łuków, kół i/lub wzorów

Produkty, które dzięki swoim kształtom doskonale nadają się do budowania skomplikowanych wzorów opartych na półokrągłych liniach.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Produkt barwiony w masie

Kostki barwione nie tylko na warstwie wierzchniej, ale w całej objętości, dzięki czemu możliwe jest eksponowanie wszystkich ich boków, nie tracąc przy tym na walorach estetycznych. Idealnie nadają się np. do budowania murków.

Produkt pakowany w Big Bag

Produkty w standardzie pakowane w Big Bag, na zamówienie dostarczane na palecie. W większości niewielkie elementy Antico.

pliki do
pobrania