kravento grande completto

Kravento Grande

wykończenie na medal

Trapezowy kształt oraz szeroka gama kolorystyki i faktur sprawiają, że Kravento Grande jest najbardziej uniwersalnym elementem wykończenia nawierzchni. W skład systemu wchodzą trzy elementy, które doskonale sprawdzą się podczas modelowania dekoracyjnych linii zamykających kręte ścieżki ogrodowe, budowania kwietników, obrzeży rabat czy wykończenia półokrągłych schodów. Kravento Grande dostępne jest w trzech wersjach wykończenia — Antico, Colormix oraz Maxima — pasujących do innych produktów nawierzchniowych z oferty.


kolory


kształty

c_kravento_grande_s


parametry techniczne

wysokość [cm]szt. / paletawaga palety /
big bag [kg]
szt. / warstwaliczba warstwszt. / big bagdostępne kolory
201 (36)
2 (36)
3 (90)
lub
1 [21]
2 [42]
3 [105]
916
lub
941
54
lub
56
3
162
lub
168
piaskowo-beżowy
torfowy brąz

pastello
kolory jesieni
kasztanowy
antracyt

dodatkowe
informacje

ALS

System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.

Antico

Powierzchnie postarzane, doskonale pasujące do rustykalnych i stylizowanych aranżacji.

Colormix

Powierzchnie niepowtarzalne, mieniące się intrygującymi melanżami kolorystycznymi.

Idealne do łuków, kół i/lub wzorów

Produkty, które dzięki swoim kształtom doskonale nadają się do budowania skomplikowanych wzorów opartych na półokrągłych liniach.

Konieczność zachowania odstępów między płytami

Układając płyty wet-cast konieczne jest zachowanie odpowiednich odstępów między nimi (7-15mm). Nie stosowanie się do tej zasady może skutkować odpryskami, wyszczerbieniami czy pęknięciami podczas eksploatacji.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Produkt barwiony w masie

Kostki barwione nie tylko na warstwie wierzchniej, ale w całej objętości, dzięki czemu możliwe jest eksponowanie wszystkich ich boków, nie tracąc przy tym na walorach estetycznych. Idealnie nadają się np. do budowania murków.

Produkt pakowany w Big Bag

Produkty w standardzie pakowane w Big Bag, na zamówienie dostarczane na palecie. W większości niewielkie elementy Antico.

System MAXIMA

Produkty wchodzące w skład Systemu Maxima charakteryzuje zbliżona struktura, kolorystyka i faktura, dzięki czemu idealnie się uzupełniają, tworząc spójną linię stylistyczną.

pliki do
pobrania