kravento grande completto

Kravento Grande

wykończenie na medal

Kravento Grande to system trzech elementów – dwa o przekroju trapezu i jeden bazujący na kształcie kwadratu. Dzięki tej różnorodności form, a także bogatej gamie kolorów i faktur, Kravento Grande doskonale sprawdzi się podczas modelowania dekoracyjnych linii zamykających kręte ścieżki czy półokrągłe schody, budowania kwietników czy obrzeży rabat. Elementy systemu dostępne są w trzech wersjach wykończenia – Antico, Colormix oraz Maxima, dlatego doskonale uzupełnią niemal każdą aranżację.


kolory


kształty

c_kravento_grande_s


parametry techniczne

wysokość [cm]szt. / paletawaga palety /
big bag [kg]
szt. / warstwaliczba warstwszt. / big bagdostępne kolory
201 [21]
2 [42]
3 [105]
941563
168piaskowo-beżowy
torfowy brąz

pastello
kolory jesieni
kasztanowy
antracyt

dodatkowe
informacje

ALS

System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.

Antico

Powierzchnie postarzane, doskonale pasujące do rustykalnych i stylizowanych aranżacji.

Colormix

Powierzchnie niepowtarzalne, mieniące się intrygującymi melanżami kolorystycznymi.

Konieczność zachowania odstępów między płytami

Układając płyty wet-cast konieczne jest zachowanie odpowiednich odstępów między nimi (7-15mm). Nie stosowanie się do tej zasady może skutkować odpryskami, wyszczerbieniami czy pęknięciami podczas eksploatacji.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Produkt barwiony w masie

Kostki barwione nie tylko na warstwie wierzchniej, ale w całej objętości, dzięki czemu możliwe jest eksponowanie wszystkich ich boków, nie tracąc przy tym na walorach estetycznych. Idealnie nadają się np. do budowania murków.

Produkt pakowany w Big Bag

Produkty w standardzie pakowane w Big Bag, na zamówienie dostarczane na palecie. W większości niewielkie elementy Antico.

Produkt paletyzowany

Produkty w standardzie pakowane na palecie.

System MAXIMA

Produkty wchodzące w skład Systemu Maxima charakteryzuje zbliżona struktura, kolorystyka i faktura, dzięki czemu idealnie się uzupełniają, tworząc spójną linię stylistyczną.

pliki do
pobrania