completto 13

Piastra

maxi nowoczesność

Piastra to okazały blok betonowy barwiony w masie. Dzięki dużemu rozmiarowi oraz nowoczesnej kolorystyce, utrzymanej w kontrastowych odcieniach bieli i czerni, doskonale wpisze się we współczesne aranżacje otoczenia posesji prywatnych i miejsc w przestrzeni publicznej. To świetny materiał na oryginale meble ogrodowe, takie jak ławki, fotele czy sofy. Piastra sprawdzi się także jako element nawierzchni, a postawiona w pionie będzie ciekawym sposobem na wydzielenie określonych stref.


kolory


kształty


parametry techniczne

grubość [cm]m² / paletawaga palety [kg]szt. / warstwaliczba warstwdostępne kolory
106,48166617bianco carrara
nero

dodatkowe
informacje

ALS

System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Produkt barwiony w masie

Kostki barwione nie tylko na warstwie wierzchniej, ale w całej objętości, dzięki czemu możliwe jest eksponowanie wszystkich ich boków, nie tracąc przy tym na walorach estetycznych. Idealnie nadają się np. do budowania murków.

Produkt paletyzowany

Produkty w standardzie pakowane na palecie.

Zalecana impregnacja jasnych kolorów

Impregnacja jasnych kolorów pozwala zachować ich blask na długo, zabezpiecza przed brudem i plamami. Dla ciemnych kolorów z danej grupy impregnacja nie jest zalecana.

Zasada 30/70

W ogólnym rozrachunku tylko 30% kosztów inwestycji to cena materiału nawierzchniowego. Różnica między produktami Premium i Standard w ogólnym budżecie jest naprawdę niewielka.

pliki do
pobrania