Soledo

oryginalna faktura i funkcjonalność

Płyty tarasowe Soledo to kolejna propozcyja fakturą nawiązująca do wyglądu naturalnego kamienia. Oryginalny rysunek oraz inspirujące melanże kolorystyczne pozwalają na tworzenie wyjątkowo eleganckich nawierzchni, które doskonale skomponują się z otaczającą taras zielenią. Płyty są także bardzo praktyczne – to zasługa impregnacji przeprowadzonej już na etapie produkcji, która ułatwia utrzymanie powierzchni w czystości.


kolory


kształty

impressio 114


parametry techniczne

wymiary [cm]m² / paletawaga palety [kg]szt. / paletadostępne kolory
40 x 40 x 4,4882450ciemnobeżowy
stalowy
biało-szary
60 x 40 x 4,47,6879132

Deklaracje, karty, instrukcje do pobrania tutaj


dodatkowe
informacje

Naturalny wygląd

Produkty wyjątkowe i oryginalne, co wynika z naturalnych właściwości materiału, wykorzystanych surowców i procesu produkcji. Wszystkie pozwalają osiągnąć niezwykle estetyczny, zróżnicowany i przede wszystkim naturalny efekt nawierzchni, wyglądem nawiązujący do kamienia, drewna czy cegły.

Impregnowane na etapie produkcji

Produkty zabezpieczone specjalną powłoką, która ogranicza powstawanie plam, przebarwień oraz ułatwia utrzymanie nawierzchni w czystości. Impregnacja wykonana jest już na etapie produkcji.

Antypoślizowość

Produkty, które ze względu na technologię produkcji i wykorzystywane surowce zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Powierzchnia kostek lub płyt wykazuje wysoki współczynnik antypoślizgowości.

Produkt paletyzowany

Produkty w standardzie pakowane na palecie.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Konieczność zachowania odstępów między płytami

Układając płyty wet-cast konieczne jest zachowanie odpowiednich odstępów między nimi (7-15mm). Nie stosowanie się do tej zasady może skutkować odpryskami, wyszczerbieniami czy pęknięciami podczas eksploatacji.

Możliwość układania na wspornikach

Opcja ta pozwala na układanie tarasu „na sucho” oraz otrzymanie szerszej przestrzeni między płytami.

pliki do
pobrania