venetia prostokąt impressio

Venetia prostokąt

ekskluzywne otoczenie

Płyty tarasowe Venetia swoją fakturą nawiązują do naturalnej skały wapiennej. Pastelowa barwa rozświetla otoczenie nadając mu elegancki, ekskluzywny i nastrojowy charakter, natomiast nowoczesne, prostokątne kształty sprawiają, że płyty Venetia dobrze sprawdzą się zarówno w przypadku klasycznych, jak i minimalistycznych kompozycji.


kolory


kształty


parametry
techniczne

elementygrubość
[cm]
szt. /
paleta
m² / paletawaga palety
[kg]
szt. /
warstwa
ilość warstwdostępne kolory
1
2
3
3–4po 8 z elem.4,86456241verno
płyty pakowane osobno
1kolor na zamówienie
2kolor na zamówienie
3kolor na zamówienie
3–442
21
21
5,67
4,25
5,67
529
401
529
42
21
21
1verno

kolor na zamówienie produkt dostępny na zamówienie


dodatkowe
informacje

Konieczna impregnacja

Impregnacja zabezpiecza powierzchnię przed brudem i trwałymi plamami. Szczególnie zalecana jest do płyt wet-cast z linii Libet Impressio.

Konieczność zachowania odstępów między płytami

Układając płyty wet-cast konieczne jest zachowanie odpowiednich odstępów między nimi (7-15mm). Nie stosowanie się do tej zasady może skutkować odpryskami, wyszczerbieniami czy pęknięciami podczas eksploatacji.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Produkt barwiony w masie

Kostki barwione nie tylko na warstwie wierzchniej, ale w całej objętości, dzięki czemu możliwe jest eksponowanie wszystkich ich boków, nie tracąc przy tym na walorach estetycznych. Idealnie nadają się np. do budowania murków.

System kostek

Kolekcja kilku elementów w różnych rozmiarach i/lub kształtach sprzedawana w mieszanym komplecie.

Wet-cast

Specjalna technologia produkcji pozwoliła na uzyskanie naturalnych barw i faktur odwzorowujących prawdziwe skały. Stylistyka płyt tarasowych nawiązuje do architektury śródziemnomorskiej.

Zasada 30/70

W ogólnym rozrachunku tylko 30% kosztów inwestycji to cena materiału nawierzchniowego. Różnica między produktami Premium i Standard w ogólnym budżecie jest naprawdę niewielka.

pliki do
pobrania