PRODUKT NA ZAMÓWIENIE

Cadena Eco

nowoczesna eko-przestrzeń

Cadena Eco to cztery elementy świetnie wpisujące się w aktualne trendy w designie i aranżacji nawierzchni. Innowacyjny, organiczny kształt oraz zdecydowany antracytowy kolor pozwolą stworzyć ciekawą wizualnie i funkcjonalną powierzchnię. Zarówno kostki ażurowe, jak i pełne elementy świetnie sprawdzą się przy układaniu nawierzchni biologicznie czynnej. Autorami projektu kostki Cadena Eco są Jakub Pułka oraz prof. Jan Kukuła. Elementy nie są barwione w masie, dlatego nie nadają się do budowania murków.


kolory


kształty

decco-140-1516x846


parametry techniczne

elementgrubość[cm]szt. / paletawaga palety [kg]szt. / warstwaliczba warstwdostępne kolory
112192928326antracytowy
272116312
382561126328
496136912

dodatkowe
informacje

Monocolor

Powierzchnie jednokolorowe, w nowoczesnych kontrastowych barwach.

Produkt paletyzowany

Produkty w standardzie pakowane na palecie.

ECO

Produkty ekologiczne, które dzięki ażurowej formie tworzą powierzchnię biologicznie czynną, zapewniającą odpływ wody do gruntu i swobodną wegetację roślin.

ALS

System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Zasada 30/70

W ogólnym rozrachunku tylko 30% kosztów inwestycji to cena materiału nawierzchniowego. Różnica między produktami Premium i Standard w ogólnym budżecie jest naprawdę niewielka.

Zalecana impregnacja jasnych kolorów

Impregnacja jasnych kolorów pozwala zachować ich blask na długo, zabezpiecza przed brudem i plamami. Dla ciemnych kolorów z danej grupy impregnacja nie jest zalecana.

pliki do
pobrania