Iberia

kreatywna eko-przestrzeń

Iberia to designerska kostka o bardzo oryginalnym kształcie, który pozwala aranżować wiele kreatywnych kompozycji (więcej informacji w artykule na stronie 30). Zwarte układy stworzą niezwykle estetyczną nawierzchnię w nowoczesnym stylu. Natomiast bardziej ażurowe rozwiązania można wykorzystać do oryginalnych, ekologicznych powierzchni, które bardzo dobrze skomponują się także z klasycznie urządzonymi przestrzeniami.


kolory


kształty


parametry techniczne

grubość [cm]szt. / paletawaga palety [kg]szt. / warstwaliczba warstwdostępne kolory
81601161208antracytowy

dodatkowe
informacje

Monocolor

Powierzchnie jednokolorowe, w nowoczesnych kontrastowych barwach.

Produkt paletyzowany

Produkty w standardzie pakowane na palecie.

ECO

Produkty ekologiczne, które dzięki ażurowej formie tworzą powierzchnię biologicznie czynną, zapewniającą odpływ wody do gruntu i swobodną wegetację roślin.

ALS

System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Zasada 30/70

W ogólnym rozrachunku tylko 30% kosztów inwestycji to cena materiału nawierzchniowego. Różnica między produktami Premium i Standard w ogólnym budżecie jest naprawdę niewielka.

Zalecana impregnacja jasnych kolorów

Impregnacja jasnych kolorów pozwala zachować ich blask na długo, zabezpiecza przed brudem i plamami. Dla ciemnych kolorów z danej grupy impregnacja nie jest zalecana.

pliki do
pobrania