Korzyści

To, co znajduje się na zewnątrz naszego domu, jest tak samo ważne, jak jego wnętrze. Dobre wrażenie zależy w dużej mierze od tego, co widzimy najpierw. Starannie wykonany taras, oparty na przemyślanym projekcie, jest wizytówką każdej posesji.

Dbając o satysfakcję naszych Klientów, oferujemy nie tylko szeroką gamę produktów, lecz również kompleksową pomoc przy realizacji inwestycji. Znajdą ją Państwo u naszych specjalistów w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży. Profesjonalni sprzedawcy i projektanci ułatwią Państwu opracowanie aranżacji i wybór materiału, zaś wykwalifikowana ekipa brukarska zapewni właściwe wykonanie projektu.

Zainteresowanych korzyściami płynącymi z wyboru naszej oferty zapraszamy do zapoznania się z zawartością niniejszego działu.

thumb

Wybór materiału

Odpowiedni wybór materiału ma kluczowe znaczenie dla wyglądu samej nawierzchni, a co za tym idzie – całej posesji.

czytaj dalej
thumb

Kostka brukowa: rodzaje, inspiracje i wzory

Kostka brukowa: rodzaje, wzory, faktury, kształty kostek Libet pozwalają na tworzenie oryginalnych kompozycji wokół domu i w ogrodzie. Kostka brukowa, zarówno chodnikowa jak i dekoracyjna, to materiał wyjątkowo funkcjonalny. Świetnie sprawdza się zarówno jako trwały materiał do budowy ciągów komunikacyjnych w przestrzeni publicznej jak i niezwykle kreatywny element do aranżacji nawierzchni o charakterze dekoracyjnym – tarasów, schodów czy ogrodów. Istnieją różne rodzaje i wzory układania kostki brukowej, dzięki czemu można zrealizować własne inspiracje i wizje.

czytaj dalej
thumb

ALS: system ochrony nawierzchni

Libet Decco z unikalnym systemem ochrony nawierzchni ALS

czytaj dalej