E-projekt

E-PROJEKT to doskonała usługa dla wszystkich, którzy chcieliby bez presji czasu, w spokojnej, domowej atmosferze, ale z fachową pomocą profesjonalisty zaplanować układ nawierzchni wokół domu.

Parametry usługi

Metraż: od 100 do 200 m²
Szczegóły usługi: wykonanie projektu aranżacji terenu w wersji elektronicznej

Przebieg prac:

  • Dostarczenie przez Klienta aktualnych i zwymiarowanych planów zagospodarowania terenu (w skali 1:200, 1:250 lub 1:500), aktualnych rzutów przyziemia budynku (w skali 1:100 lub 1:50) oraz dodatkowych szkiców przygotowanych przez Klienta w formie elektronicznej do wybranego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży (APS).
  • Wykonanie projektu przez projektanta po wcześniejszej konsultacji telefonicznej i doprecyzowaniu szczegółów zamówienia. Usługa nie obejmuje obmiaru i spotkania na posesji Klienta.

Czas oczekiwania na projekt:

2 do 5 tygodni (w zależności od sytuacji związanej z natężeniem prac; w sezonie letnim czas ten może ulec wydłużeniu) od momentu złożenia zamówienia;

Wykorzystane materiały:

linia kostek szlachetnych Libet Decco (elegante, antico, colormix), linia płyt tarasowych Libet Impressio i płyty kamienne Libet Patio;

Dodatkowe wymagania:

Aby zamówić usługę w APS-ie należy wypełnić formularz zamówienia wybierając w rubryce opcję E-PROJEKT oraz wpłacić kaucję w wysokości 500 zł netto.

Libet nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne niedoskonałości zestawienia materiałów, wzorcowo opracowanych na podstawie rysunków przekazanych przez Klienta.

Kontakt w zakresie usługi E-PROJEKT:
projektanci@libet.pl

Libet - Producent Kostki Brukowej