E-projekt

E-PROJEKT to doskonała usługa dla wszystkich, którzy chcieliby bez presji czasu, w spokojnej, domowej atmosferze, ale z fachową pomocą profesjonalisty zaplanować układ nawierzchni wokół domu.

Parametry usługi

Metraż: od 100 do 200 m²
Szczegóły usługi: wykonanie projektu aranżacji terenu w wersji elektronicznej

Przebieg prac:

  • Dostarczenie przez Klienta aktualnych i zwymiarowanych planów zagospodarowania terenu (w skali 1:200, 1:250 lub 1:500), aktualnych rzutów przyziemia budynku (w skali 1:100 lub 1:50) oraz dodatkowych szkiców przygotowanych przez Klienta w formie elektronicznej do wybranego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży (APS).
  • Wykonanie projektu przez projektanta po wcześniejszej konsultacji telefonicznej i doprecyzowaniu szczegółów zamówienia. Usługa nie obejmuje obmiaru i spotkania na posesji Klienta.

Czas oczekiwania na projekt:

2 do 5 tygodni (w zależności od sytuacji związanej z natężeniem prac; w sezonie letnim czas ten może ulec wydłużeniu) od momentu złożenia zamówienia;

Wykorzystane materiały:

linia kostek szlachetnych Libet Decco (elegante, antico, colormix), linia płyt tarasowych Libet Impressio i płyty kamienne Libet Patio;

Dodatkowe wymagania:

Aby zamówić usługę w APS-ie należy wypełnić formularz zamówienia wybierając w rubryce opcję E-PROJEKT oraz wpłacić kaucję w wysokości 500 zł netto (Koszt zdalnej realizacji usługi – bez konsultacji na miejscu. Opłata za wizytę projektanta na posesji to 300 zł).

Libet nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne niedoskonałości zestawienia materiałów, wzorcowo opracowanych na podstawie rysunków przekazanych przez Klienta.

Kontakt w zakresie usługi E-PROJEKT:
projektanci@libet.pl

Libet - Producent Kostki Brukowej