Schody

Aranżując przestrzeń wokół domu nie można zapomnieć o schodach. Aby służyły nam przez wiele lat w nienaruszonym stanie, warto wybrać materiał, któremu niestraszne będzie intensywne użytkowanie, zmienna temperatura czy skrajne warunki pogodowe.

Płyty z Piaskowca – Alternatywa dla kostki brukowej

Trwałe i funkcjonalne schody zapewni nam kostka brukowa. Jej wysoka odporność na środowisko zewnętrzne oraz łatwość pielęgnacji sprawia, że jest idealnym budulcem do wykorzystania przy projektowaniu otoczenia domu. Warto również zwrócić uwagę na płyty z piaskowca, które nadadzą schodom nutki elegancji i ponadczasowego szyku. Zarówno kostka brukowa, jak i płyty z piaskowca, oprócz walorów estetycznych i wysokiej trwałości, są niezwykle proste w utrzymaniu. Dzięki okresowo przeprowadzanej impregnacji płyty z piaskowca niełatwo poddają się trwałym zabrudzeniom, skrajnym temperaturom czy warunkom atmosferycznym.

Kolekcja Decco – idealne schody z kostki

Decydując się na produkty Libet warto zwrócić uwagę na kolekcję Decco, idealną jako materiał do budowy schodów. To wyjątkowa, szlachetna kostka brukowa, zaprojektowana by sprawdzić się w każdych warunkach. Dzięki ciekawym, naturalnym fakturom i barwom świetnie komponuje się z innymi elementami otoczenia, sprawiając, że schody są nie tylko rozwiązaniem funkcjonalnym, ale również estetycznym. Szeroka gama produktów Libet umożliwia zaprojektowanie schodów dopasowanych do własnych upodobań, otoczenia czy elewacji domu. Szlachetna kostka brukowa Decco świetnie komponuje się też z innymi kolekcjami Libet, tworząc wyjątkowe i niepowtarzalne wzory, które zachwycą Państwa przyjaciół, rodzinę czy klientów.

Libet - Producent Kostki Brukowej