Vertigo

praktyczna i wytrzymała

Kostka Vertigo to kwintesencja nowoczesności z ekologicznym charakterem. Prosty, kwadratowy kształt tworzy funkcjonalne oraz praktyczne rozwiązania, które doskonale komponują się z większym, prostokątnym odpowiednikiem – kostką Vertigo Lungo. Vertigo pozwala na wykreowanie aranżacji z dużymi odstępnikami, które przy wypełnieniu przestrzeni ziemią, grysem bądź trawą stworzą niezwykle estetyczną powierzchnię biologicznie czynną. Regularny rysunek układów szczególnie dobrze wpisze się w naturalne, wymagające otoczenie.


kolory

 


kształty


parametry techniczne

grubość [cm]m² / paletawaga palety [kg]szt. / warstwaliczba warstwdostępne kolory
89,61465308pergaminowa biel
antracytowy

Deklaracje, karty, instrukcje do pobrania tutaj


dodatkowe
informacje

Monocolor

Powierzchnie jednokolorowe, w nowoczesnych kontrastowych barwach.

Produkt paletyzowany

Produkty w standardzie pakowane na palecie.

ECO

Produkty ekologiczne, które dzięki ażurowej formie tworzą powierzchnię biologicznie czynną, zapewniającą odpływ wody do gruntu i swobodną wegetację roślin.

ALS

System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Zasada 30/70

W ogólnym rozrachunku tylko 30% kosztów inwestycji to cena materiału nawierzchniowego. Różnica między produktami Premium i Standard w ogólnym budżecie jest naprawdę niewielka.

Zalecana impregnacja jasnych kolorów

Impregnacja jasnych kolorów pozwala zachować ich blask na długo, zabezpiecza przed brudem i plamami. Dla ciemnych kolorów z danej grupy impregnacja nie jest zalecana.