Stream Line

inspirowany naturą

Inspiracją dla ażurowej formy produktów Stream Line była linia meandrującej rzeki oraz ruch wody przepływającej w strumieniu. W ten sposób powstała niebanalna, proekologiczna i designerska kostka, o organicznym, pozbawionym ostrych kątów kształcie. Stream Line pozwala
na aranżowanie niepowtarzalnych modułów, umożliwiających dobry odpływ wody do ziemi. Powierzchnie między betonowymi elementami można wypełnić trawą, piaskiem, grysem, a także innymi dodatkami, które stworzą wyjątkowe dekoracje nawierzchni.


kolory


kształty


parametry techniczne

grubość [cm]m² / paletawaga palety [kg]szt. / warstwaliczba warstwdostępne kolory
103288948antracytowy

Deklaracje, karty, instrukcje do pobrania tutaj


dodatkowe
informacje

Monocolor

Powierzchnie jednokolorowe, w nowoczesnych kontrastowych barwach.

Produkt paletyzowany

Produkty w standardzie pakowane na palecie.

ECO

Produkty ekologiczne, które dzięki ażurowej formie tworzą powierzchnię biologicznie czynną, zapewniającą odpływ wody do gruntu i swobodną wegetację roślin.

ALS

System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Zasada 30/70

W ogólnym rozrachunku tylko 30% kosztów inwestycji to cena materiału nawierzchniowego. Różnica między produktami Premium i Standard w ogólnym budżecie jest naprawdę niewielka.

Zalecana impregnacja jasnych kolorów

Impregnacja jasnych kolorów pozwala zachować ich blask na długo, zabezpiecza przed brudem i plamami. Dla ciemnych kolorów z danej grupy impregnacja nie jest zalecana.