Płytki elewacyjne Alpamayo

Kup online

Mrozoodporny kamień elewacyjny zewnętrzny

Faktura płytek Alpamayo inspirowana była wyglądem naturalnego bloku skalnego. Dostępne są w dwóch modnych odcieniach szarości. Idealnie sprawdzą się na elewacjach budynków utrzymanych w nowoczesnym lub minimalistycznym stylu. Dobrze współgrają z innymi barwami, będąc dla nich subtelnym tłem.

Wiele możliwości płytek elewacyjnych

Płytki elewacyjne Alpamayo dostępne są w kilku rozmiarach. Pozwala to na tworzenie ciekawych kompozycji, nie tylko na elewacjach.. Doskonale się one sprawdzają także jako ciekawy dekor we wnętrzach, co idealnie wpisuje się w modny, postindustrialny styl.


kolory


kształty

Płytki elewacyjne Alpamayo


parametry techniczne

rozmiary [cm]szt. / opakowaniewaga opakowania [kg]m² / opakowaniedostępne kolory
30x60x2,54ok. 250,72platynowo-biały
tytanowo-grafitowy
10x60x2,512ok. 230,72platynowo-biały
tytanowo-grafitowy
10x10x2,536ok. 120,36platynowo-biały
tytanowo-grafitowy

 

Deklaracje, karty, instrukcje do pobrania tutaj


dodatkowe
informacje

Naturalny wygląd

Produkty wyjątkowe i oryginalne, co wynika z naturalnych właściwości materiału, wykorzystanych surowców i procesu produkcji. Wszystkie pozwalają osiągnąć niezwykle estetyczny, zróżnicowany i przede wszystkim naturalny efekt nawierzchni, wyglądem nawiązujący do kamienia, drewna czy cegły.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Colormix

Powierzchnie niepowtarzalne, mieniące się intrygującymi melanżami kolorystycznymi.

Konieczna impregnacja

Impregnacja zabezpiecza powierzchnię przed brudem i trwałymi plamami. Szczególnie zalecana jest do płyt wet-cast z linii Libet Impressio.