Płytki elewacyjne Casares

Kup online

Piękna elewacja w starym stylu

Klasyczne i rustykalne aranżacje wymagają dodatków, które podkreślą ich wyjątkowy design. Idealnie nadają się do tego płytki Casares z kolekcji Libet Fassade. Wykonane są one z naturalnych składników, co gwarantuje utrzymanie ponadczasowego uroku cegły.

Mrozoodporny kamień elewacyjny

Płytki Casares stanowią nawiązanie do starej cegły belgijskiej. Sprawdzą się zarówno na elewacjach zewnętrznych, jak i wewnątrz budynków. W sprzedaży dostępne są również elementy narożnikowe, które ułatwią stworzenie estetycznej całości.


kolory


kształty

Płytki elewacyjne Casares


parametry techniczne

rodzajsztuk
/ opakowanie
waga
opakowanie
[kg]

/ opak.
(bez fugi)
mb
/ opak.
(bez fugi)
m² / opak.
(z fugą)
mb / opak.
(z fugą)
dostępne kolory
płytka63 180,8-1-szaro - beżowy
brązowo - ceglasty
narożnik24 100,491,490,541,79

Deklaracje, karty, instrukcje do pobrania tutaj


dodatkowe
informacje

Naturalny wygląd

Produkty wyjątkowe i oryginalne, co wynika z naturalnych właściwości materiału, wykorzystanych surowców i procesu produkcji. Wszystkie pozwalają osiągnąć niezwykle estetyczny, zróżnicowany i przede wszystkim naturalny efekt nawierzchni, wyglądem nawiązujący do kamienia, drewna czy cegły.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Colormix

Powierzchnie niepowtarzalne, mieniące się intrygującymi melanżami kolorystycznymi.

Konieczna impregnacja

Impregnacja zabezpiecza powierzchnię przed brudem i trwałymi plamami. Szczególnie zalecana jest do płyt wet-cast z linii Libet Impressio.