Kostka brukowa Quadra

Przykuwająca uwagę nawierzchnia brukowa

Prosta forma, niewielki rozmiar i uniwersalne, kontrastujące kolory. Quadra daje olbrzymie możliwości tworzenia zróżnicowanych powierzchni. Sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie. Kostka Quadra nadaje się również do wybrukowania podjazdu oraz parkingu. Może także stanowić ciekawy element uzupełniający.

Ogromny potencjał kreacyjny małej kostki brukowej

Quadra dostępna jest także w nieco większym rozmiarze (20×20 cm) w kolekcji Elegante. Ciekawym rozwiązaniem będzie połączenie tych różnych wymiarów. Pozwoli to stworzyć niepowtarzalną, ale spójną stylistycznie nawierzchnię.

kolory

kształty

Kostka brukowa Quadra


parametry techniczne

grubość [cm]m² / paletawaga palety [kg]szt. / warstwaliczba warstwdostępne kolory
88,6414871088antracytowy
pergaminowa biel

Deklaracje, karty, instrukcje do pobrania tutaj


dodatkowe
informacje

Monocolor

Powierzchnie jednokolorowe, w nowoczesnych kontrastowych barwach.

Produkt paletyzowany

Produkty w standardzie pakowane na palecie.

ALS

System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Zasada 30/70

W ogólnym rozrachunku tylko 30% kosztów inwestycji to cena materiału nawierzchniowego. Różnica między produktami Premium i Standard w ogólnym budżecie jest naprawdę niewielka.

Zalecana impregnacja

Impregnacja takich kolorów, jak pergaminowa biel czy antracyt pozwala zachować ich blask na długo, zabezpiecza przed brudem i plamami. Impregnację wykonujemy przed zabudowaniem produktów, zwłaszcza w przypadku jasnych kolorów.

Konieczność zachowania odstępów między płytami

Układając płyty wet-cast konieczne jest zachowanie odpowiednich odstępów między nimi (7-15mm). Nie stosowanie się do tej zasady może skutkować odpryskami, wyszczerbieniami czy pęknięciami podczas eksploatacji.