Builder Awards 2014 dla Libetu i prezesa Thomasa Lehmanna

Builder Awards 2014 dla Libetu i prezesa Thomasa Lehmanna
a swoje osiągnięcia oraz pozycję na rynku Libet został nagrodzony tytułem Budowlana Firma Roku 2014, a prezes zarządu, Thomas Lehmann, tytułem Osobowość Roku. Oba tytuły przyznaje redakcja i rada programowa miesięcznika „Builder”.
Otrzymane wyróżnienia to dla firmy Libet oraz dla mnie osobiście zaszczyt i powód do dumy – powiedział Thomas Lehmann, prezes zarządu Libet S.A. Oznaczają, że jesteśmy rzetelną i skutecznie zarządzaną firmą, która osiąga wysokie wyniki i promuje innowacyjność.

Tytuł Budowlana Firma Roku jest przyznawany przez redakcję i radę programową miesięcznika „Builder” nieprzerwanie od 12 lat. Przy wyborze laureatów liczą się ściśle określone kryteria, takie jak pozycja rynkowa firmy, osiągnięcia na tle konkurencji, jakość produktów i usług, ale również wkład w rozwój krajowej branży budowlanej oraz upowszechnianie nowych technologii i dobrych praktyk. Natomiast Osobowość Branży to nowa inicjatywa – w tym roku tytuł ten przyznano po raz pierwszy. Organizatorzy uhonorowali nim wyróżniających się prezesów oraz osoby stojące na czele za to, że potrafią udźwignąć ciężar odpowiedzialności, imponują odwagą, wytrwałością, determinacją i biznesową intuicją.

W gronie tegorocznych laureatów znalazły się firmy projektowe, producenckie, wykonawcze i dostawcze o różnym profilu działalności. Libet jako jedyna reprezentuje branżę betonowych materiałów nawierzchniowych. Ceremonia wręczania nagród Budowlana Firma Roku oraz Osobowość Branży połączona z ogłoszeniem zwycięzców II edycji konkursu dla Młodych Architektów odbyła się w sali Multikina Złote Tarasy w Warszawie. Przyglądała się jej rekordowa liczba gości. Obok laureatów, licznie przybyli przedstawicieli branży budowlanej, biznesu, polityki, mediów oraz uczelni technicznych. Gratulacjom i wspólnej integracji nie było końca.