Ekspozycja produktów firmy Libet w nowo otwartej Wzorcowni we Wrocławiu

Innowacyjne produkty nawierzchniowe firmy Libet od niedawna można podziwiać w zupełnie nowej odsłonie. Jedna ze stref Wzorcowni, otwartej niespełna dwa tygodnie temu we Wrocławiu, została zaaranżowana przy użyciu naszych materiałów. Zwiedzając ją będziemy mogli dokładnie przyjrzeć się wyjątkowej i designerskiej kolekcji gresów porcelanowych EVO_2/E™ z linii Libet Ceramic oraz kunsztownym i przyciągającym wzrok dekoracyjnym elementom betonowym z kolekcji Libet Stampo.

Niedawno otwarta wrocławska Wzorcownia nr 1, która znajduje się na parkingu Galerii Wnętrz Domar przy ul. Braniborskiej 14, prezentuje wysokojakościowe materiały budowalne i wykończeniowe o wysokich walorach estetycznych. To wspaniałe miejsce przede wszystkim dla architektów krajobrazu i projektantów przestrzeni, gdyż na własne oczy mogą zapoznać się tak z designem, jak i ze specyfiką produktów w niej umieszczonych.IMG_3755 Taka wzorcownia to doskonała okazja do obejrzenia ich z bliska, sprawdzenia faktury czy kolorystyki, co z pewnością ułatwi skomponowanie w wyobraźni wymarzonego aranżu, stworzenie samego projektu oraz jego późniejszą realizację. Co więcej, showroom pokazuje jak łączyć poszczególne materiały i produkty, zarówno w klasycznych, jak i bardziej nowatorskich konfiguracjach. Dlatego też nie tylko specjaliści, ale wszyscy którzy poszukują pomysłów na urządzenie własnego domu znajdą tam mnóstwo inspiracji.

Na uwagę osób zwiedzających Wzorcownię zasługują niebanalne aranżacje, w których główną rolę grają gresy porcelanowe EVO_2/E™ z linii Libet Ceramic. Zaproponowane kompozycje z IMG_3772pewnością zainspirują do kolejnych, kreatywnych rozwiązań. Te nowoczesne i wyjątkowo wytrzymałe produkty można przecież wykorzystać dosłownie wszędzie – na tarasie, patio, jako elewację budynku, wytyczenie ścieżek w ogrodzie czy wykończenie wnętrza i otoczenia basenu.
Wizyta we wzorcowni to także szansa na poznanie mnogości zastosowań dekoracyjnych elementów betonowych Libet Stampo, które swoim geometrycznym kształtem nadadzą niekonwencjonalny charakter każdej przestrzeni.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych produktów prezentowanych we wrocławskiej Wzorcowni, która otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-20:00, w soboty do godziny 18:00 oraz w niedziele do 16:00.