Kolejny punkt Libet Platinium otwarty!

W Ciechanowie, wraz z firmą Kaba Monika Kaczyńska, 28 marca br. otworzyliśmy nowy punkt Libet Platinium.

Głównym punktem programu był nowy ogród wystawowy, który powstał na powierzchni ponad 400 m2 – to tutaj przedstawiliśmy różne sposoby zabudowy kostek brukowych – nie tylko w kontekście nawierzchni.
Ogród wzbogacony został o liczne elementy małej architektury – aranżacje ogrodzeń, murków i praktycznych rozwiązań na bazie produktów z segmentu Premium.
Mieszkańcy Ciechanowa od kilku tygodni mieli okazję obserwować pracę Certyfikowanych Brukarzy Libet związaną z powstawaniem okazałego ogrodu.
Efekt końcowym zachwycił wszystkie osoby, które tłumnie odwiedziły punkt sprzedaży w minioną sobotę.
Oficjalnego otwarcia dokonała właścicielka punktu Pani Monika Kaczyńska wraz z Prezydentem Ciechanowa Panem Krzysztofem Kosińskim oraz Księdzem Prałatem Eugeniuszem Graczykiem.
Podczas otwarcia Klienci korzystali z porad projektantów – zarówno z firmy Kaba, jak i Libet.
Równie dużym zainteresowaniem cieszyło się praktyczne szkolenie dla wykonawców prowadzone przez Kamila Drewczyńskiego – z naszej firmy.
Firmy wykonawcze mogły poznać tajniki samodzielnego fugowania płyt Trawertyn, jak również klejenia produktów z linii Libet Fassade czy murowania ogrodzeń.
Zaprezentowane podczas spotkania płyty ceramiczne Sadimento i Aristoni z grupy Libet Ceramic zyskały uznanie zarówno w oczach klientów jak i wykonawców.

Firmie Kaba Brukarstwo życzymy samych sukcesów i przyjemnej podróży, bowiem “sukces to podróż, a nie miejsce docelowe” – Ben Sweetland 🙂