Libet laureatem Gali TOPBuilder 2016 oraz konkursu Dobry Design 2016

Ostatnie dni przyniosły nam dwa bardzo ważne wyróżnienia, które przyznawane są najbardziej prestiżowym materiałom z branży budowlanej. Statuetka TOPBuilder 2016 oraz wygranie konkursu Dobry Design 2016, wskazują zarówno na wysoką jakość, innowacyjność, jak i popularność nagrodzonych produktów.

Wraz z początkiem grudnia mieliśmy zaszczyt odebrać dwa wyróżnienia, bardzo znaczące w branży wnętrzarsko-budowlanej. Pierwszym z nich była nagroda w konkursie Dobry Design, który co roku organizowany jest przez czasopismo „Dobrze Mieszkaj”. Tym razem laureatem został Plaster Miodu, wchodzący w skład betonowych elementów dekoracyjnych Libet Stampo. Zwycięzcę piątej już edycji wyłoniło jury składające się z blisko 130 architektów i projektantów. Nagrodzony Plaster Miodu, to wprowadzony w tym roku do oferty stylowy i wielofunkcyjny produkt w dwóch wersjach – pełnej i ażurowej. Cała linia Libet Stampo to jedna z najbardziej wyjątkowych kolekcji, która wykorzystując urok surowego betonu, proponuje przykuwające wzrok rozwiązania aranżacyjne.

IMG_0601_00

Drugim zaszczytem stało się odebranie statuetki TOPBuilder 2016, którą wręczono nam podczas Gali Buildera 10 grudnia 2015. Została ona przyznana za gres porcelanowy Sundeck z linii Libet Ceramic. Płyty te charakteryzują się dużą wytrzymałością na obciążenia i działanie czynników zewnętrznych, a także wyróżniają na tle innych materiałów naturalnym rysunkiem drewna w trzech subtelnych odcieniach (Origin, Classic, Spirit).

Zarówno Dobry Design 2016 jak i TOPBuilder 2016 pokazują, jak wysoką pozycję na rynku materiałów budowlanych zajmują uhonorowane elementy wykończeniowe. To również dowód na to,
że nasze nowości szybko zyskują uznanie wśród architektów, projektantów i inwestorów. Bardzo cieszą nas wyróżnienia dla materiałów, które nie służą jedynie tworzeniu nawierzchni, ale również dbają o estetykę szeroko pojętej przestrzeni. Stale dążymy do stworzenia w pełni komplementarnej oferty i jest to kierunek, w myśl którego staramy się rozwijać nasze portfolio.