Libet przedstawia nowy katalog produktów EVO_2/E™

Przyjemność spędzania czasu w plenerze od zawsze stanowiła dla firmy Libet podstawę do tworzenia i dostarczania swoim klientom wyjątkowych produktów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom do stałej oferty wchodzi właśnie kolekcja płyt gresowych EVO_2/E™ Libet Ceramic. Seria produktów nawierzchniowych oraz specjalnych elementów dla przestrzeni publicznych i prywatnych wyróżnia się przede wszystkim wyjątkową estetyką i wysoką wytrzymałością. Z kolei dostępność w szerokim spektrum rozmiarów, kolorów i wykończeń pozwala kreować przestrzenie idealnie komponujące się z otoczeniem.

1Szlachetne płyty powstałe z cieszącego się renomą, włoskiego porcelanowego gresu wyróżniają się nie tylko pięknym i eleganckim wyglądem, ale również nieprzeciętnymi parametrami technicznymi, przewyższającymi niejednokrotnie naturalne materiały. Po wypaleniu w temperaturze ponad 1200°C zyskują doskonałe właściwości mechaniczne i dużą odporność na obciążenia. Innowacyjny gres porcelanowy EVO_2/E™ z oferty Libet Ceramic wyróżnia się także wyjątkową trwałością. Użyte przy jego produkcji technologie sprawiają, że zachowuje swoje parametry w szerokim zakresie temperatur od – 50 do + 60 stopni. Co więcej, dostępne w ofercie płyty nie poddają się działaniu kwasów, środków chemicznych, soli i patyny, dzięki czemu mogą być czyszczone przy użyciu nawet silnych preparatów, bez ryzyka uszkodzenia ich powierzchni. Niemal zerowa absorpcja sprawia z kolei, że nie zachodzą pleśnią czy plamami.

2Elementy z kolekcji EVO_2/E™ doskonale nadają się do budowy tarasów, ścieżek, chodników, schodów czy podjazdów. W serii odnajdziemy także produkty dedykowane nawierzchni wokół basenu. Ich uniwersalna stylistyka stanowić będzie idealne uzupełnienie wystroju ogrodu. Nowe płyty gresowe dostępne w ofercie firmy Libet to także produkty uniwersalne pod względem zastosowań. Z powodzeniem można je wykorzystać kreując niepowtarzalne wnętrza budynków.

3Ponad 40 interpretacji drewna, betonu i kamienia oraz bogactwo ich kolorów i kształtów pozwalają kreować idealnie dopracowane koncepcje aranżacji posesji oraz pomieszczeń, zarówno tych prywatnych jak i publicznych. Płyty gresowe EVO_2/E™ to zatem niezwykle innowacyjne i eleganckie rozwiązanie, którego szeroki wachlarz możliwości z pewnością zostanie doceniony przez liczne grono wymagających odbiorców.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym katalogiem dostępnym pod adresem:

https://www.libet.pl/wp-content/uploads/2015/07/e-katalog-evo.pdf