Libet z tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku 2015

26 czerwca 2015 roku odbyła się gala wręczenia tytułów „Budowlanej Marki Roku 2015”. Wydarzenie, podczas którego nagrody wręczono w 29-ciu kategoriach produktowych, zgromadziło nie tylko przedstawicieli producentów materiałów budowlanych, ale również delegatów organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszenia branżowe czy instytucje rządowe.

BMR_libet_2Tegoroczna edycja Budowlanej Marki Roku to już XI odsłona Rankingu. Przeprowadzone na potrzeby plebiscytu niezależne badania rynkowe pozwoliły po raz kolejny wyłonić najbardziej cenione firmy. Tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2015 w kategorii – Kostka brukowa przypadł firmie Libet. Wyróżnienie przyznane za sukcesy w kreowaniu silnej pozycji na rynku materiałów budowlanych stanowi szczególną wartość, głównie przez wzgląd na przyznających owo wyróżnienie fachowców. Podczas telefonicznych rozmów z profesjonalnie przygotowanymi ankieterami, wskazywali oni najlepsze ich zdaniem marki. Trzema kryteriami na podstawie których przygotowano finalny ranking firm, były opinie badanych, którzy odpowiadali z produktów jakich firm korzystają najczęściej, które ich zdaniem wyróżniają się najwyższą jakością oraz jej najlepszym stosunkiem do ceny.

Zgłoszenie się do plebiscytu to nie tylko wyraz wiary w skuteczność prowadzonych akcji marketingowych, ale także możliwość poznania opinii wykonawców, ich preferencji oraz sprawdzenia jakimi kryteriami kierują się przy wyborze materiałów budowlanych.

O rynkowej wartości marki najlepiej świadczą opinie wykonawców, którzy korzystają z jej produktów podczas codziennej pracy. To one także stanowią niezależne kryterium tworzenia wiarygodnej klasyfikacji w konkursie Budowlana Marka Roku. Tytuł przyznany firmie Libet na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji doskonale pokazuje jak marka funkcjonuje na rynku materiałów nawierzchniowych. To także wyraz stabilności i renomy jaką cieszy się wśród swoich klientów. Dziękujemy za to wyjątkowe wyróżnienie oraz gratulujemy pozostałym nagrodzonym firmom!

Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz pełna lista laureatów dostępne są pod adresem www.rankingmarekbudowlanych.pl