Płyta betonowa Innovatio firmy Libet nominowana w plebiscycie „Design dla Konesera. Piękno, innowacja, prestiż 2015”!

To już czwarta edycja konkursu „Design dla konesera” organizowanego przez magazyn Dobre Wnętrze. W tym roku jeden z naszych produktów – płyta betonowa Innovatio z kolekcji Libet Decco Monocolor, otrzymał nominację w kategorii: Meble oraz materiały wykończeniowe do ogrodu i na taras.

Celem tegodesign_dla_konesera_2015rocznego plebiscytu jest prezentacja najciekawszych premier 2015 roku na rynku wnętrzarskim i budowlanym – produktów o nieobalanym wzornictwie stworzonych przy pomocy najnowocześniejszych technologii. Płytę Innovatio wyróżnia wyjątkowa estetyka, ponadczasowa kolorystyka oraz funkcjonalność. Wszechstronność zastosowań oraz intrygująca struktura szczotkowanego betonu potwierdzają słuszność nominacji w konkursie.
Od paru miesięcy na łamach magazynu Dobre Wnętrze prezentowane są nominacje w kolejnych kategoriach konkursowych, natomiast od listopada rozpocznie się głosowanie. To czytelnicy zdecydują, które produkty zasłużyły na wyróżnienie. 12 zwycięskich przedmiotów (po jednym z każdej kategorii) otrzyma tytuł „Design dla konesera. Piękno, innowacja, prestiż 2015”. Głosowanie będzie trwało od 15 października do 12 listopada 2015 (do końca dnia) i będzie odbywało się dwutorowo: online oraz drogą SMS-ową. Głosujący czytelnicy także będą mieli szanse na zdobycie atrakcyjnych nagród.
Nominację naszego produktu możecie zobaczyć tutaj: http://www.urzadzamy.pl/miesiecznik-dobre-wnetrze/design-dla-konesera/glosowanie/pyta-betonowa-innovatio-libet,199/.