Rusza PROJEKT: JESIEŃ!

Nie czekaj do wiosny!
Już teraz odwiedź jeden z naszych punktów sprzedaży Libet Platinium i skorzystaj z usługi projektowej. Indywidualną, profesjonalną koncepcję układu nawierzchni wokół domu możesz mieć już za 1 zł!

Wystarczą 3 proste kroki:

  1.  Zamów usługę projektową w punkcie sprzedaży Libet Platinium i wnieś opłatę wstępną w wysokości 1200 zł.
  2.  Prześlij projektantowi Libet materiały potrzebne do opracowania koncepcji, omówcie wspólnie Twoje oczekiwania, potrzeby, preferencje kolorystyczne i stylistyczne.
  3.  Do 31 grudnia 2019 r. dokonaj zakupu materiałów do realizacji inwestycji i otrzymaj do 1 199 zł zwrotu wniesionej opłaty!

Akcja promocyjna dotyczy opracowania koncepcji projektowej, nie uwzględnia ewentualnych usług dodatkowych, tj. wizyty projektanta na terenie inwestycji, wizualizacji 3D.

Koszt realizacji usługi projektowej w okresie trwania akcji promocyjnej (po spełnieniu wspomnianych warunków) prezentuje tabela poniżej. 

Zakres usługi

E-PROJEKT

COMFORT

PREMIUM

KONCEPCJA

1 zł

1 zł

1 zł

POMIAR

x

300 zł

300 zł

WIZUALIZACJA 3D

x

x

300 zł

 

Dowiedz się więcej o usłudze projektowej TUTAJ

Znajdź najbliższy punkt sprzedaży Libet Platinium TUTAJ

Akcja trwa do 31 grudnia 2019 r, przy czym aby skorzystać z promocyjnej ceny wykonania koncepcji projektowej należy dokonać zakupu materiałów najpóźniej ostatniego dnia jej obowiązywania. Zwrot opłaty następuje w drodze rozliczenia z dokonanym zakupem materiałów.

Przypominamy, że dla wszystkich rodzajów projektów minimalny metraż  projektowanej powierzchni utwardzonej to 100 m2. Koncepcja opiera się na nawierzchniach szlachetnych z linii produktowych Decco, Impressio, Ceramic, Completto i Patio.

Ogólne Warunki Świadczenia Usługi Projektowej dostępne są w punktach sprzedaży Libet Platinium.