Wirtualnie po ogrodach wystawowych Libet Design

Możesz odkrywać piękno Ogrodów Wystawowych Libet Design w Łodzi oraz Libiążu zawsze, kiedy tylko masz na to ochotę. Zapraszamy na wirtualny spacer po tych niezwykłych przestrzeniach, gdzie poznasz bogactwo materiałów nawierzchniowych firmy Libet i zobaczysz jak ogromne drzemią w nich możliwości aranżacyjne.

Na wygląd i kształt Ogrodów Wystawowych Libet Design składają się liczne, odmienne stylistycznie i funkcjonalnie, ale przenikające się i uzupełniające, strefy oraz zakątki tematyczne. Znajdują się wśród nich zarówno fragmenty nowocześnie zaaranżowane, odwołujące się do minimalistycznej estetyki, jak również strefy, w których dominują klasyczne, rustykalne czy tradycyjne rozwiązania. Poszczególne ekspozycje to oryginalne, nierzadko nowatorskie i zaskakujące, przykłady tworzenia brukowanych nawierzchni oraz elementów małej architektury. Spacerując między nimi ma się wrażenie, że nie istnieją żadne ograniczenia w stosowaniu kostek brukowych i płyt tarasowych w ogrodowych aranżacjach. W ogrodach wystawowych znalazł się przekrój niemal całej oferty produktów Libet. W niestandardowych zastosowaniach i kompozycjach wykorzystano nie tylko kostki brukowe linii Libet Decco i płyty tarasowe Libet Impressio, ale również elementy uzupełniające Libet Completto, produkty z betonu architektonicznego Stampo, jak też materiały elewacyjne Libet Fassade.

Prezentowane w ogrodach wystawowych aranżacje to z jednej strony kompletne propozycje, które można od razu zaadaptować do własnych potrzeb, a z drugiej – niewyczerpane źródło inspiracji oraz impuls do poszukiwania indywidualnych rozwiązań. Powinien je zobaczyć każdy, kto ceni piękno i funkcjonalność ogrodowych aranżacji, szuka kreatywnych pomysłów czy planuje urządzanie własnej posesji. Zapraszamy gorąco wszystkich, którzy nie zdążyli jeszcze zobaczyć naszych ogrodów, do ich zwiedzenia – zarówno „na żywo”, jak i w formie wirtualnej.

Ogród Wystawowy w Łodzi

ul. Jadzi Andrzejewskiej 7
Godziny otwarcia: 10.00 – 16.00 (pn-pt)

Ogród Wystawowy w Libiążu

ul. Krakowska 52
Otwarty całą dobę