Onyx 60 R1 (oprawa najazdowa)

Kup online

Oświetlenie podjazdu i nie tylko

Oprawa najazdowa Onyx 60 R1 daje duży strumień światła. Z tego powodu polecana jest głównie do oświetlenia większych podjazdów. Wykonana jest ze stali nierdzewnej w uniwersalnym, srebrnym kolorze, który z powodzeniem dopasuje się do każdej aranżacji otoczenia. Występuje w wersji okrągłej jak i kwadratowej co pozwala dopasować się do stylu obiektu. Do lampy dołączone są trzy rodzaje dyfuzorów światła, które pozwolą wybrać interesujący nas efekt świetlny – od bardzo intensywnego, po stłumiony i rozproszony.

Bezpieczna oprawa wpuszczana w podłoże

Oprawa najazdowa Onyx 60 R1 korzysta z energooszczędnych żarówek LED, co przekłada się na niskie koszty eksploatacji. Zasilana jest prądem o napięciu 12 V, który jest bezpieczny zarówno dla ludzi, jak i dla naszych domowych zwierzaków. Ponadto posiada wysoką klasę szczelności IP67, dzięki czemu z powodzeniem można ją montować na zewnątrz. Nie wymaga przy tym zadaszenia.

wygląd

Lampa najazdowa Onyx

Na stronie light.libet.pl można znaleźć inne propozycje wykończenia oprawy Onyx 60, w tym kwadratowe.

parametry techniczne

moc, klasaźródło światłamateriał, kolorkabel [m]
1W -A+2.700 K - 23 lmstal nierdzewna1

Zestaw zawiera konektor F do szczelnego wpięcia oprawy w kabel zasilający. Ponadto do każdego opakowania opraw Onyx dołączone są 3 różne dyfuzory światła: Opal, Star, Clear