fbpx

Podjazdy

Prawdziwie gościnny dom nie może obejść się bez podjazdu. Podjazd to zaproszenie, drogowskaz, który prowadzi do naszego własnego miejsca na ziemi. To zapowiedź relaksu lub dobrej zabawy – dla gości, rodziny i przyjaciół.

Praktyczny podjazd z kostki brukowej

Projektując podjazd musimy pamiętać o tym, by był nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim, by jak najdłużej spełniał swoją rolę. Jako jego budulec idealnie sprawdza się kostka brukowa, która dzięki swoim właściwościom i zastosowanym materiałom posłuży właścicielom długie lata.

Podjazdy z kostki brukowej odznaczają się wysoką trwałością i odpornością zarówno na skrajne warunki atmosferyczne, jak i na siły zewnętrzne, takie jak na przykład nacisk samochodu. Kostka brukowa jest bardzo prosta w pielęgnacji i utrzymaniu, a także odporna na trwałe zabrudzenia. To również idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią wilgoci – prawidłowo ułożona kostka brukowa gwarantuje bowiem przepływ wód opadowych do gruntu, eliminując tworzenie się kałuż.

Wiele wzorów układania kostki brukowej

Różnorodne projekty kostki brukowej, oferowane przez Libet, stwarzają w zasadzie nieskończone możliwości aranżacyjne. Ogromna ilość kształtów, rozmiarów i kolorów pozwala stworzyć wyjątkowe otoczenie każdej posesji klimatem nawiązujące do aranżacji domu i charakteru jego właścicieli.

Poszczególne kostki brukowe można ze sobą mieszać, uzyskując w ten sposób zupełnie nowe, oryginalne powierzchnie. Do budowy eleganckiego i trwałego podjazdu najlepiej sprawdzi się szlachetna kostka brukowa z serii Decco. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami video oraz zdjęciami aranżacyjnymi.

Skontaktuj się z nami

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0
Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.