fbpx

Schody

Aranżując przestrzeń wokół domu nie można zapomnieć o schodach. Aby służyły nam przez wiele lat w nienaruszonym stanie, warto wybrać materiał, któremu niestraszne będzie intensywne użytkowanie, zmienna temperatura czy skrajne warunki pogodowe.

Kolekcja Decco – idealne schody z kostki brukowej

Decydując się na produkty Libet warto zwrócić uwagę na kolekcję Decco. To wyjątkowa, szlachetna kostka brukowa, zaprojektowana, by sprawdzić się w każdych warunkach. Dzięki ciekawym, naturalnym fakturom i barwom świetnie komponuje się z innymi elementami otoczenia, sprawiając, że schody są nie tylko rozwiązaniem funkcjonalnym, ale również estetycznym.

Szeroka gama produktów Libet umożliwia zaprojektowanie schodów dopasowanych do własnych upodobań, otoczenia czy elewacji domu. Szlachetna kostka brukowa Decco świetnie komponuje się też z innymi kolekcjami Libet, tworząc wyjątkowe i niepowtarzalne wzory, które zachwycą Państwa przyjaciół, rodzinę czy klientów.

Stopnie schodowe niczym z naturalnego kamienia lub drewna

Sprawdzonym sposobem na trwałe i funkcjonalne schody jest oczywiście wspomniana wcześniej kostka brukowa. Jej wysoka odporność na środowisko zewnętrzne oraz łatwość pielęgnacji sprawia, że jest ona idealnym budulcem do wykorzystania przy projektowaniu otoczenia domu. Jednak nie tylko ona sprawdzi się jako materiał do zabudowy schodów.

Warto również zwrócić uwagę na płyty, które wyglądają niczym płyty z piaskowca lub innego kamienia naturalnego. W ofercie również praktyczne płyty ceramiczne o wyglądzie naturalnego drewna (tzw. gres drewnopodobny). Kształt i wygląd naturalnej deski łączy się tu z wyjątkową trwałością gresu porcelanowego.

Do zabudowy schodów można, poza płytami ceramicznymi, wykorzystać również płyty betonowe. Także i one nadadzą schodom nutki elegancji i ponadczasowego szyku. Walory estetyczne idą tu w parze z trwałością oraz łatwością w utrzymaniu. Dzięki okresowo przeprowadzanej ich impregnacji niełatwo poddają się trwałym zabrudzeniom, skrajnym temperaturom czy innym niesprzyjającym warunkom atmosferycznym.

Stopnie schodowe z kolekcji Libet Completto

Libet Completto to bogata i uniwersalna gama produktów uzupełniających, wśród których znajdują się także ciekawe propozycje stopni. Spójne stylistycznie z innymi materiałami Libet, stanowią atrakcyjne i bardzo praktyczne dopełnienie aranżacji, nie tylko w formie schodów…

    • Stopień schodowy Madera oferuje niepowtarzalny urok drewna, który sprawdza się szczególnie w aranżacjach o rustykalnym charakterze. Jako estetyczne uzupełnienie płyt tarasowych i palisad o tej samej nazwie, Madera umożliwia tworzenie całościowych, spójnych kompozycji, w których rządzi naturalny design.

 

    • Stopień Trawertyn przenosi na powierzchnię schodów, murków i elementów małej architektury oryginalny, chropowaty rysunek, charakterystyczny dla faktury naturalnego kamienia. Spójny z płytą i palisadą Trawertyn, wprowadza intrygujący klimat do otoczenia urządzonego zarówno w klasycznej, jak i w modernistycznej stylistyce.

 

    • Stopień Maxima to funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu, wyrażonym przez harmonijne połączenie prostej bryły z minimalistyczną kolorystyką.

 

    • Stopień schodowy Split, zwłaszcza w kolorze naturalnego piaskowca, pozwala na budowę funkcjonalnych, pięknych schodów z charakterystycznym, nieregularnym rysunkiem w roli głównej.

 

    • Kravento Alto to prosty sposób na estetyczne dopełnienie przestrzeni wokół budynku. Stosowany przy wykańczaniu tarasów, stopni schodowych, murków, kwietników czy oczek wodnych, sprawdza się doskonale na powierzchniach o zróżnicowanych poziomach.

 

Zalety schodów z produktów Libet

Przygotowanie schodów z kostki i innych produktów Libet to gwarancja wieloletniej żywotności oraz elegancji. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, aby były odporne na warunki atmosferyczne, a także na naciski związane z codziennym użytkowaniem. Schody z kostki  i stopni Libet to funkcjonalność i estetyka najwyższego rzędu.

Skontaktuj się z nami

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0
Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.