fbpx

Ścieżki ogrodowe

Kostka ogrodowa doskonale komponuje się z zielonymi przestrzeniami wokół domu. Na większych ścieżkach równie dobrze będą prezentować się płyty chodnikowe. Do stworzenia klimatycznej ścieżki mogą posłużyć te same płytki, jakie zostały użyte do stworzenia tarasu. Pozwoli to na harmonijne przejście z jednej przestrzeni do drugiej.

W swojej ofercie Libet posiada specjalnie zaprojektowane produkty, których wykorzystanie sprawia, że ścieżki ogrodowe stają się wygodnym, trwałym i estetycznym dopełnieniem domowej oazy spokoju.

Płyty chodnikowe – ścieżki ogrodowe w wyjątkowym stylu

Płyty chodnikowe i kamień ogrodowy to nie tylko wyjątkowy komfort użytkowania, trwałość i funkcjonalność, ale również niezwykły design oraz szeroka gama kolorów i kształtów. Dzięki płytkom chodnikowym Libet ścieżki ogrodowe nabiorą wyjątkowego charakteru, będą  też idealnie współgrać z resztą aranżacji domu czy tarasu.

W poszukiwaniu produktów na stworzenie wymarzonej ścieżki ogrodowej warto przejrzeć kolekcję Libet Impressio oraz Libet Completto. To w tej ostatniej kolekcji znajdują się wyjątkowo efektowne płyty Koło Trawertyn o strukturze naturalnego trawertynu oraz drewnopodobna płyta Koło Madera.

Płyty chodnikowe to funkcjonalne rozwiązanie, które można osiągnąć przy niedużych nakładach finansowych. Niezależnie, czy stawiają Państwo na ponadczasową klasykę, przytulny styl śródziemnomorski czy nowoczesną elegancję, płytki chodnikowe Libet pozwolą uzyskać wyjątkowy klimat ogrodu, sprawiając, że stanie się on wspaniałym miejscem relaksu.

Kostka ogrodowa i jej ponadczasowy urok

Atrakcyjne formy, optymalne wymiary, bogactwo kolorów. Libet Decco to propozycja wykorzystania ogromnego potencjału aranżacyjnego szlachetnych kostek brukowych z segmentu Premium. Wysokiej klasy produkty składają się tu na pięć unikatowych kolekcji, których niepowtarzalne walory estetyczne wynikają każdorazowo ze specyfiki procesu obróbki.

AsperoAnticoEleganteMonocolor, a może Colormix? Warto zawitać w ten wyjątkowy świat inspiracji i znaleźć swój własny, wymarzony design ścieżki ogrodowej.

Poniższe zdjęcia pokazują, jak prezentują się kostki ogrodowe z poszczególnych kolekcji. Charakterystyczne dla każdej kolekcji są przede wszystkim faktura oraz sposób barwienia. Jednak poszczególne kostki w danej kolekcji bedą różnić się kształtem, wielkością oraz oferowaną gamą kolorystyczną.

Obrzeża i elementy małej architektury

W ofercie Libet znaleźć można również szeroką gamę produktów brzegowych, które doskonale sprawdzają się również jako elementy małej architektury – ścianki oporowe, schody i krawężniki. Pełnią one funkcję nie tylko estetyczną, ale również zabezpieczającą. Chronią m.in. brzegi skarp przed osuwaniem się gruntu i ograniczają zanieczyszczanie się ciągów komunikacyjnych.

Ścieżki ogrodowe otoczone elementami brzegowymi nabierają wyjątkowego charakteru, zupełnie jak obraz oprawiony w szykowną, elegancką ramę.

Skontaktuj się z nami

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0
Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.