Ścieżki ogrodowe

Kostka brukowa doskonale komponuje się z zielonymi przestrzeniami wokół domu. W swojej ofercie Libet posiada specjalnie zaprojektowane produkty, wykorzystanie których sprawia, że ścieżki ogrodowe stają się wygodnym, trwałym i estetycznym dopełnieniem domowej oazy spokoju.

Płyty Chodnikowe – Wyjątkowy klimat ogrodu

Płyty chodnikowe i kamień ogrodowy to nie tylko wyjątkowy komfort użytkowania, trwałość i funkcjonalność, ale również niezwykły design oraz szeroka gama kolorów i kształtów. Wykorzystując płytki chodnikowe Libet ścieżki ogrodowe nabiorą wyjątkowego charakteru, idealnie współgrać też będą z resztą aranżacji domu czy tarasu. Płyty chodnikowe to funkcjonalne rozwiązanie, które można osiągnąć przy niedużych nakładach finansowych. Niezależnie, czy stawiają Państwo na ponadczasową klasykę, przytulny styl śródziemnomorski, czy nowoczesną elegancję, płytki chodnikowe Libet pozwolą uzyskać wyjątkowy klimat ogrodu, sprawiając że stanie się on miejscem, w którym z przyjemnością odpoczną Państwo po ciężkim dniu i zrelaksują się w czasie wolnym.

Produkty brzegowe – elementy małej architektury

W ofercie Libet znaleźć można również szeroką gamę produktów brzegowych, które doskonale sprawdzają się jako elementy małej architektury, takie jak ścianki oporowe, schody i krawężniki. Pełnią one funkcję nie tylko estetyczną, ale również zabezpieczającą. Chronią m.in. brzegi skarp przed osuwaniem się gruntu i ograniczają zanieczyszczanie się ciągów komunikacyjnych. Ścieżki ogrodowe otoczone elementami brzegowymi nabierają wyjątkowego charakteru, zupełnie jak obraz oprawiony w szykowną, elegancką ramę.

Libet - Producent Kostki Brukowej