fbpx

Projektowanie

Indywidualne projekty aranżacji kostki brukowej

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy elastyczną ofertę usług projektowych. Zamówić je można w wybranym Punkcie Sprzedaży Libet Platinium (aktualna lista TUTAJ) oraz w sklepie internetowym www.e-otoczenie.pl. W obu przypadkach oferujemy profesjonalną opiekę przydzielonego Państwu projektanta Libet, który opracuje indywidualną koncepcję aranżacji, zgodną z wcześniejszymi obustronnymi ustaleniami.

Jak działamy?

Wszystkie dostępne warianty projektów (2D, 3D lub wariant pośredni) realizujemy na podstawie pomiarów oraz materiałów skompletowanych w najdogodniejszej dla inwestora formie. W zależności od potrzeb, możecie więc Państwo zamówić:

  • Usługę z pomiarem wykonanym przez projektanta bezpośrednio na posesji (więcej w prezentacji „Pakiety z wizytą projektanta na posesji)
  • Usługę zdalną wykonaną na podstawie przesłanych projektantowi materiałów (więcej w prezentacji „E-pakiety bez wizyty projektanta na posesji”)

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi pakietami projektowymi przygotowanymi w oparciu o zróżnicowane oczekiwania i potrzeby inwestorów oraz z atrakcyjnymi formami rozliczania wybranych opcji (szczegóły pod pakietami).

Poradniki

Jak czyścić betonowe nawierzchnie

Zobacz inspirację

Jak usunąć wykwity z betonowych powierzchni

Zobacz inspirację

Jak usunąć rdzę z materiałów betonowych?

Zobacz inspirację

Unikatowy system nawierzchni TTE Libet

Zobacz inspirację

Jaką metodą montować płyty ceramiczne

Zobacz inspirację

Szykujemy ogrodowe aranżacje

Zobacz inspirację

Jak układać większe kostki brukowe?

Zobacz inspirację

Jak montować duże płyty betonowe Maxima

Zobacz inspirację

Koszty i bonusy

Warunkiem realizacji usługi projektowej jest dokonanie opłaty wstępnej w wysokości 1200 zł brutto (szczegóły rozliczenia zostały opisane poniżej). Zamówienie i wpłatę należy zrealizować na stronie e-otoczenie.pl lub w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Libet Platinium (znajdź najbliższy TUTAJ), w którym docelowo odbędzie się zakup materiałów do realizacji inwestycji.

Opłata wstępna jest częściowo zwracana po zakupie w punkcie Platinium materiału zgodnego ze specyfikacją materiałową zaakceptowanego projektu. W przypadku zakupienia min. 85% materiału uwzględnionego w koncepcji, Inwestor otrzymuje zwrot opłaty pomniejszonej o wartości usług zrealizowanych w ramach wybranego pakietu projektowego (zob. tabela). Zwrot realizowany jest w formie rabatu za nabyte produkty.

Finalny koszt realizacji projektu oraz wartość zwrotu zależą od wybranego pakietu (poniżej).

WERSJA PROJEKTU ELEMENTY SKŁADOWE PROJEKTU FINALNY KOSZT BRUTTO  ZWROT OPŁATY WSTĘPNEJ*
E- PROJEKT Koncepcja 300 zł 900 zł
E- PROJEKT 3D
Koncepcja + wizualizacja fragmentu inwestycji 600 zł 600 zł
E- PROJEKT 3D PLUS
Koncepcja + wizualizacja całości inwestycji 900zł 300 zł
COMFORT Koncepcja + pomiar 600 zł 600 zł
PREMIUM Koncepcja + pomiar + wizualizacja fragmentu inwestycji 900 zł 300 zł
PREMIUM PLUS
Koncepcja + pomiar + wizualizacja całości inwestycji 1200 zł 0 zł

*wartość rabatu dla klienta po zakupieniu min. 85% produktów Libet uwzględnionych w koncepcji

Dla wszystkich rodzajów projektów minimalny metraż  projektowanej powierzchni utwardzonej to 100 m2. Koncepcja opiera się na nawierzchniach szlachetnych z linii produktowych Decco, Impressio, Ceramic, Completto i Patio. Dodatkowo istnieje możliwość dołączenia do koncepcji propozycji ogrodzeń Libet oraz rozmieszczenia opraw Libet Light. Czas oczekiwania na koncepcję projektową wynosi od 2 do 5 tygodni (w zależności od sytuacji związanej z natężeniem prac; w sezonie letnim czas ten może ulec wydłużeniu). O terminie realizacji projektu indywidualnie informuje Inwestora projektant. Do przekazanej koncepcji układu nawierzchni Inwestor może 3 razy wnieść poprawki, z zastrzeżeniem, iż przekazane uwagi nie mogą w całości zmieniać proponowanego układu i zakładać wykonania nowego projektu.

Zakup materiałów powinien odbyć się w ciągu 60 dni od momentu zrealizowania projektu przez projektanta.
W przypadku braku zamówienia materiałów z koncepcji, cała wpłacona opłata jest traktowana jako wynagrodzenie za zrealizowany projekt.

Skontaktuj się z nami

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0
Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.