fbpx

Projektowanie

Indywidualne projekty aranżacji kostki brukowej

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy elastyczną ofertę usług projektowych. Zamówić je można w wybranym Punkcie Sprzedaży Libet Platinium (znajdź najbliższy TUTAJ) oraz w sklepie internetowym www.sklep.libet.pl (usługa e-projekt i comfort). W obu przypadkach oferujemy profesjonalną opiekę przydzielonego Państwu projektanta Libet, który opracuje indywidualną koncepcję aranżacji, zgodną z wcześniejszymi obustronnymi ustaleniami.

Jak działamy?

Wszystkie dostępne warianty projektów (2D, 3D lub wariant pośredni) realizujemy na podstawie pomiarów oraz materiałów skompletowanych w najdogodniejszej dla inwestora formie. W zależności od potrzeb, możecie więc Państwo zamówić:

  • Usługę z pomiarem wykonanym przez projektanta bezpośrednio na posesji (więcej w prezentacji „Pakiety z wizytą projektanta na posesji)
  • Usługę zdalną wykonaną na podstawie przesłanych projektantowi materiałów (więcej w prezentacji „E-pakiety bez wizyty projektanta na posesji”)

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi pakietami projektowymi przygotowanymi w oparciu o zróżnicowane oczekiwania i potrzeby inwestorów oraz z atrakcyjnymi formami rozliczania wybranych opcji (szczegóły pod pakietami).

Koszty i bonusy

Warunkiem realizacji usługi projektowej jest dokonanie opłaty wstępnej w wysokości 1200 zł brutto (szczegóły rozliczenia zostały opisane poniżej). Zamówienie i wpłatę należy zrealizować na stronie www.sklep.libet.pl * lub w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Libet Platinium (znajdź najbliższy TUTAJ), w którym docelowo odbędzie się zakup materiałów do realizacji inwestycji.

* Na platformie sklep.libet.pl dostępne są dwa (z sześciu) pakiety usługi projektowej: e-projekt i comfort.

Opłata wstępna jest częściowo zwracana po zakupie w punkcie Platinium materiału zgodnego ze specyfikacją materiałową zaakceptowanego projektu. W przypadku zakupienia min. 85% materiału uwzględnionego w koncepcji, Inwestor otrzymuje zwrot opłaty pomniejszonej o wartości usług zrealizowanych w ramach wybranego pakietu projektowego (zob. tabela). Zwrot realizowany jest w formie rabatu za nabyte produkty.

Finalny koszt realizacji projektu oraz wartość zwrotu zależą od wybranego pakietu (poniżej) – sprawdź, jaka kwota z opłaty wstępnej może wrócić do Ciebie:

WERSJA PROJEKTU ELEMENTY SKŁADOWE PROJEKTU FINALNY KOSZT BRUTTO  ZWROT OPŁATY WSTĘPNEJ*
E- PROJEKT Koncepcja 300 zł 900 zł
E- PROJEKT 3D
Koncepcja + wizualizacja fragmentu inwestycji 600 zł 600 zł
E- PROJEKT 3D PLUS
Koncepcja + wizualizacja całości inwestycji 900zł 300 zł
COMFORT Koncepcja + pomiar 600 zł 600 zł
PREMIUM Koncepcja + pomiar + wizualizacja fragmentu inwestycji 900 zł 300 zł
PREMIUM PLUS
Koncepcja + pomiar + wizualizacja całości inwestycji 1200 zł 0 zł

*wartość rabatu dla klienta po zakupieniu min. 85% produktów Libet uwzględnionych w koncepcji.

Dla wszystkich rodzajów projektów minimalny metraż  projektowanej powierzchni utwardzonej to 100 m2. Koncepcja opiera się na nawierzchniach szlachetnych z linii produktowych Decco, Impressio, Ceramic, Completto i Patio. Dodatkowo istnieje możliwość dołączenia do koncepcji propozycji ogrodzeń Libet oraz rozmieszczenia opraw Libet Light. Czas oczekiwania na koncepcję projektową wynosi od 2 do 5 tygodni (w zależności od sytuacji związanej z natężeniem prac; w sezonie letnim czas ten może ulec wydłużeniu). O terminie realizacji projektu indywidualnie informuje Inwestora projektant. Do przekazanej koncepcji układu nawierzchni Inwestor może 3 razy wnieść poprawki, z zastrzeżeniem, iż przekazane uwagi nie mogą w całości zmieniać proponowanego układu i zakładać wykonania nowego projektu.

Zakup materiałów powinien odbyć się w ciągu 60 dni od momentu zrealizowania projektu przez projektanta.
W przypadku braku zamówienia materiałów z koncepcji, cała wpłacona opłata jest traktowana jako wynagrodzenie za zrealizowany projekt.

Promocja „E-projekt za 1 zł”

Do 31.12.2022 skorzystać można z dodatkowego rabatu „E-projekt za 1 zł”. W ramach promocji finalny koszt wykonania koncepcji (bez dodatkowych usług) zmniejsza się z 300 zł brutto do 1 zł brutto. Rozliczenie rabatu następuje poprzez dodanie jego wartości (tj. 299 zł brutto) do kwoty zwrotu opłaty wstępnej zaprezentowanej w tabeli kosztów i bonusów (powyżej). W przypadku opcji E-projekt wartość zwrotu wynosi więc aż 1199 zł brutto. Wybierz dogodny pakiet i sprawdź ile możesz zyskać.

Poradniki

W industrialnym stylu

Zobacz inspirację

Kameralnie w centrum

Zobacz inspirację

W zgodzie z naturą

Zobacz inspirację

Klimatyczne zakątki

Zobacz inspirację

Urokliwe osiedle

Zobacz inspirację

Własna przestrzeń

Zobacz inspirację

Minimalistycznie i praktycznie

Zobacz inspirację

Miejska strefa spotkań

Zobacz inspirację

Skontaktuj się z nami

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0
Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.