fbpx

Projektowanie

Indywidualne projekty aranżacji kostki brukowej

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy elastyczną ofertę usług projektowych. Zamówić je można w wybranym Punkcie Sprzedaży Libet Platinium (aktualna lista TUTAJ) oraz w sklepie internetowym www.e-otoczenie.pl. W obu przypadkach oferujemy profesjonalną opiekę przydzielonego Państwu projektanta Libet, który opracuje indywidualną koncepcję aranżacji, zgodną z wcześniejszymi obustronnymi ustaleniami.

Jak działamy?

Wszystkie dostępne warianty projektów (2D, 3D lub wariant pośredni) realizujemy na podstawie pomiarów oraz materiałów skompletowanych w najdogodniejszej dla inwestora formie. W zależności od potrzeb, możecie więc Państwo zamówić:

  • Usługę z pomiarem wykonanym przez projektanta bezpośrednio na posesji (więcej w prezentacji „Pakiety z wizytą projektanta na posesji)
  • Usługę zdalną wykonaną na podstawie przesłanych projektantowi materiałów (więcej w prezentacji „E-pakiety bez wizyty projektanta na posesji”)

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi pakietami projektowymi przygotowanymi w oparciu o zróżnicowane oczekiwania i potrzeby inwestorów oraz z atrakcyjnymi formami rozliczania wybranych opcji (szczegóły pod pakietami).

Poradniki

Zagrożenia dla nawierzchni z betonu

Zobacz inspirację

Jak wykorzystać różne typy lamp ogrodowych?

Zobacz inspirację

5 sposobów na wykorzystanie palisady ogrodowej

Zobacz inspirację