SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PROJEKTY LIBET

Poznaj e-projekt oraz pozostałe atrakcyjne oferty usługi projektowej!

Zamów projekt w jednym z naszych punktów sprzedaży Libet Platinium lub na e-otoczenie.pl i odmień z nami swój ogród.

Indywidualną, profesjonalną koncepcję układu nawierzchni wokół domu możesz mieć nawet za 1 zł!

Wystarczą 3 proste kroki:

1. Do 31 grudnia 2022 r. zamów on-line na e-otoczenie.pl lub w punkcie sprzedaży Libet Platinium usługę E-PROJEKT albo inny dostępny pakiet i wnieś opłatę wstępną w wysokości 1200 zł.

2. Prześlij projektantowi Libet materiały potrzebne do opracowania koncepcji, omówcie telefonicznie Twoje oczekiwania, potrzeby, preferencje kolorystyczne i stylistyczne.

3. Dokonaj zakupu wskazanych w projekcie produktów do realizacji inwestycji w ciągu 6 miesięcy od otrzymania projektu i otrzymaj do 1 199 zł* zwrotu wniesionej opłaty!

* Na stronach usługi projektowej (TUTAJ) znajdziesz informację o bonusach cenowych przypisanych do poszczególnych pakietów. W przypadku opcji E-projekt w omawianym okresie zwiększamy wartość zwrotu opłaty do 1 199 zł.

Akcja promocyjna dotyczy opracowania koncepcji projektowej, nie uwzględnia ewentualnych usług dodatkowych, tj. wizyty projektanta na terenie inwestycji czy wizualizacji 3D.

Dowiedz się więcej o usłudze projektowej TUTAJ

Znajdź najbliższy punkt sprzedaży Libet Platinium TUTAJ

Promocją objęte będą projekty zamówione i opłacone do 31 grudnia 2022 r., dotyczy ona opracowania koncepcji projektowej i nie uwzględnia ewentualnych usług dodatkowych, tj. wizyty projektanta na terenie inwestycji, wizualizacji 3D.

Warunkiem otrzymania specjalnego rabatu za koncepcję projektową jest dokonanie zakupu zaprojektowanego materiału w ciągu 6 miesięcy od otrzymania projektu Libet. Zwrot opłaty następuje w drodze rozliczenia z dokonanym zakupem materiałów.

Przypominamy, że minimalny metraż projektowanej powierzchni utwardzonej to 100 m2. Koncepcja opiera się na nawierzchniach szlachetnych z linii produktowych Decco, Impressio, Ceramic, Completto i Patio.

Inspirujące prezentacje tych produktów wraz z poradami aranżacyjnymi znajdziesz w najnowszym katalogu Libet

Ogólne Warunki Świadczenia Usługi Projektowej dostępne są w punktach sprzedaży Libet Platinium.