SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PROJEKTY LIBET

Poznaj e-projekt oraz pozostałe atrakcyjne oferty usługi projektowej!

Zamów projekt w jednym z naszych punktów sprzedaży Libet Platinium lub na sklep.libet.pl i odmień z nami swój ogród.

Indywidualną, profesjonalną koncepcję układu nawierzchni wokół domu możesz mieć nawet za 1 zł!

Wystarczą 3 proste kroki:

1. Do 30 czerwca 2023 r. zamów on-line na sklep.libet.pl lub w punkcie sprzedaży Libet Platinium usługę E-PROJEKT albo inny dostępny pakiet i wnieś opłatę wstępną w wysokości 1500 zł.

2. Prześlij projektantowi Libet materiały potrzebne do opracowania koncepcji, omówcie telefonicznie Twoje oczekiwania, potrzeby, preferencje kolorystyczne i stylistyczne.

3. Dokonaj zakupu wskazanych w projekcie produktów do realizacji inwestycji w ciągu 6 miesięcy od otrzymania projektu i otrzymaj do 1 499 zł* zwrotu wniesionej opłaty!

* Na stronach usługi projektowej (TUTAJ) znajdziesz informację o regularnych bonusach cenowych przypisanych do poszczególnych pakietów, a poniżej finalną wartość rabatu z uwzględnieniem promocji. W przypadku opcji E-projekt w omawianym okresie zwiększamy wartość zwrotu opłaty do 1 499 zł.

W ramach promocji finalny koszt wykonania koncepcji (bez dodatkowych usług) zmniejsza się z 400 zł brutto do 1 zł brutto. Rozliczenie rabatu następuje poprzez dodanie jego wartości (tj. 399 zł brutto) do kwoty zwrotu opłaty wstępnej zaprezentowanej w tabeli kosztów i bonusów. W przypadku opcji E-projekt wartość zwrotu wynosi więc aż 1499 zł brutto. Wybierz dogodny pakiet i sprawdź ile możesz skorzystać:

Rabaty i koszty w ramach usługi projektowej w promocji „E-projekt za 1 zł”

Wersja projektu

Elementy składowe projektu

Zwrot opłaty wstępnej bez promocji

Dodatkowy rabat za koncepcję w ramach promocji

Zwrot opłaty wstępnej w promocji

Finalny koszt brutto w ramach promocji

E-Projekt

Koncepcja

1100 zł

399 zł

1499 zł

1 zł

Comfort

Koncepcja + pomiar

700 zł

399 zł

1099 zł

401 zł

Premium

Koncepcja + pomiar + wizualizacja całości inwestycji

0 zł

399 zł

399 zł

1101 zł

 

Akcja promocyjna dotyczy opracowania koncepcji projektowej, nie uwzględnia ewentualnych usług dodatkowych, tj. wizyty projektanta na terenie inwestycji czy wizualizacji 3D.

Dowiedz się więcej o usłudze projektowej TUTAJ

Znajdź najbliższy punkt sprzedaży Libet Platinium TUTAJ

Promocją objęte będą projekty zamówione i opłacone do 30 czerwca 2023 r., dotyczy ona opracowania koncepcji projektowej i nie uwzględnia ewentualnych usług dodatkowych, tj. wizyty projektanta na terenie inwestycji, wizualizacji 3D.

Warunkiem otrzymania specjalnego rabatu za koncepcję projektową jest dokonanie zakupu zaprojektowanego materiału w ciągu 6 miesięcy od otrzymania projektu Libet. Zwrot opłaty następuje w drodze rozliczenia z dokonanym zakupem materiałów.

Przypominamy, że minimalny metraż projektowanej powierzchni utwardzonej z elementów betonowych Libet to 100 m2, a z płyt ceramicznych Libet: 50m2. Koncepcja opiera się na nawierzchniach szlachetnych z linii produktowych Decco, Impressio, Ceramic, Completto.

Inspirujące prezentacje tych produktów wraz z poradami aranżacyjnymi znajdziesz w najnowszym katalogu Libet

Ogólne Warunki Świadczenia Usługi Projektowej dostępne są w punktach sprzedaży Libet Platinium.