fbpx

Indywidualne projekty aranżacji kostki brukowej

Usługę opracowania indywidualnego planu zagospodarowania przestrzeni zamówić można w dowolnym Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży na terenie całej Polski. Aktualną listę APS-ów znajdą Państwo tutaj.

Oferujemy trzy pakiety projektowe, dostosowane do potrzeb każdego Inwestora:

 

 

 

 


 

KOSZTY

Warunkiem realizacji usługi projektowej jest wpłacenie opłaty wstępnej w wysokości 1200 zł (zasady jej rozliczenia opisane są bezpośrednio pod tabelą z wyceną usług projektowych). Wpłaty i zamówienia należy dokonać w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży, gdzie docelowo odbędzie się zakup materiałów do realizacji inwestycji. Koszt realizacji projektu zależy od wybranego pakietu (poniżej).

Opłaty za projekty:

ZAKRES USŁUGI E-PROJEKT COMFORT PREMIUM
KONCEPCJA 300 zł 300 zł 300 zł
POMIAR X 300 zł 300 zł
WIZUALIZACJA 3D X X 300 zł

 

W przypadku powyższych opcji projektów opłata 1200 zł jest częściowo rozliczana, w formie bonusu, po zakupie materiału zgodnego ze specyfikacją materiałową zaakceptowanego projektu. Po zakupie min. 85% materiału uwzględnionego w koncepcji, Inwestor otrzymuje zwrot opłaty pomniejszonej o wartości usług zrealizowanych w ramach wybranego pakietu projektowego.

Dla wszystkich rodzajów projektów minimalny metraż  projektowanej powierzchni utwardzonej to 100 m2. Koncepcja opiera się na nawierzchniach szlachetnych z linii produktowych Decco, Impressio, Ceramic, Completto i Patio. Czas oczekiwania na koncepcję projektową wynosi od 2 do 5 tygodni (w zależności od sytuacji związanej z natężeniem prac; w sezonie letnim czas ten może ulec wydłużeniu). O terminie realizacji projektu indywidualnie informuje Inwestora projektant. Do przekazanej koncepcji układu nawierzchni Inwestor może wnieść 3 poprawki, z zastrzeżeniem, iż przekazane uwagi nie mogą w całości zmieniać proponowanego układu i zakładać wykonania nowego projektu.

Zakup materiałów powinien odbyć się w ciągu 60 dni od momentu zrealizowania  projektu przez projektanta. W przypadku braku zamówienia materiałów z koncepcji, cała wpłacona opłata jest traktowana jako wynagrodzenie za niezrealizowany projekt.  

Libet - Producent Kostki Brukowej