Barite 40 (oprawa stojąca)

Kup online

Bezpieczna lampa stojąca

Słupek oświetleniowy zasilany jest prądem o bezpiecznym napięciu 12 V. Można ją w łatwy sposób zamontować samodzielnie, a do podpięć nie są wymagane uprawnienia elektryczne. Zastosowana technologia LED to energooszczędne rozwiązanie, które jednocześnie daje przyjemne, jasne światło. Oświetlenie ogrodowe podnosi bezpieczeństwo poruszania się po posesji. Lampy ogrodowe z dodatkowo zamontowanym czujnikiem ruchu ułatwiają komunikację, a dodatkowo informują nas o gościach, również tych nieproszonych. Jednocześnie możemy być spokojni o rachunki za prąd. Żarówki LED są energooszczędne i nie wpłyną mocno na miesięczne opłaty

Nowoczesne słupki świetlne LED

Stojąca lampa ogrodowa Barite 40 dobrze wpasuje się w designerskie ogrody oraz inne przestrzenie, podkreślając ich piękno nocą. Słupek świetlny daje przyjemną łunę światła o ciepłej barwie. Dobrze będzie się prezentował również w rogu tarasu. Uniwersalny, czarny kolor gwarantuje, że będzie on harmonizował z różnorodną kolorystyką otoczenia.

wygląd lampy

Stojąca lampa ogrodowa

parametry techniczne

moc klasaźródło światłamateriał, kolorkabel [m]
3W -A+3.000 K - 190 lmaluminium - czarne1

Do oprawy dołączony jest konektor F do szczelnego wpięcia oprawy w kabel zasilający. Zastaw zawiera również: szpikulec ziemny, elementy złączne (śruby i kołki) oraz klucz sześciokątny.