fbpx

Proces rekrutacji

Weryfikacja dokumentów

Nadesłane przez Ciebie dokumenty (CV, list motywacyjny) są analizowane przez Dział HR. Przyglądamy się Twojemu doświadczeniu zawodowemu, wykształceniu i dodatkowym umiejętnościom. Twoją kandydaturę rozpatrujemy pod kątem profilu stanowiska, na które aplikowałeś. Zapoznajemy się z Twoim listem motywacyjnym i staramy się poznać powody, dla których wybrałeś naszą firmę i konkretne stanowisko. Wszystkie informacje, które zawarłeś w nadesłanych dokumentach mają znaczenie, dlatego warto przygotować je starannie i dokładnie.

Wywiad telefoniczny

Wywiad telefoniczny ma charakter krótkiej rozmowy. Staramy się poznać Twoje główne doświadczenia zawodowe, techniki, które stosowałeś wykonując dotychczasowe obowiązki służbowe. Chcemy również poznać oczekiwania, jakie stawiasz przyszłemu pracodawcy i powody dla których chcesz się zatrudnić w naszej firmie. Staramy się jak najlepiej dopasować kandydatów do naszych wartości, misji i celów. Pozytywny wynik rozmowy skutkuje zaproszeniem do następnego etapu.

Spotkanie rekrutacyjne

Spotkanie rekrutacyjne ma na celu bliższe poznanie kandydata. Podczas spotkania rozmawiamy o Twoim doświadczeniu zawodowym i stanowisku, na które aplikowałeś. Staramy się dokładnie poznać Twoje umiejętności i wiedzę. Chcemy się dowiedzieć, jakie wartości możesz wnieść do naszej organizacji oraz określić w jakich obszarach powinniśmy Cię wesprzeć, kiedy do nas dołączysz.Spotkanie może mieć również charakter Assessment Center. Teraz będziemy prosili byś rozwiązał zadania, testy, casy, zaprezentował nam swoją osobę w kontekście predyspozycji ikompetencji, jakie posiadasz.

Nawiązanie współpracy

Decyzję o podjęciu współpracy z najlepszym kandydatem podejmuje cały zespół, który brał udział w procesie rekrutacji. Jest ona wynikiem oceny całego procesu w oparciu o zaprezentowane doświadczenie i kwalifikacje. Każdy z kandydatów biorących udział w procesie rekrutacji otrzymuje informację zwrotną o decyzji, jaką podjął zespół rekrutujący względem jego kandydatury.

Każdy z kandydatów jest dla nas ważny, dlatego będzie nam niezmiernie miło, jeśli to TY dołączysz do naszego zespołu.

Skontaktuj się z nami

Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.