Gres porcelanowy Sedimento

Kup online

Wytrzymałe płyty tarasowe imitujące kamień

Gres porcelanowy to idealny wybór na tarasy i wszystkie te miejsca, w których zależy nam na wytrzymałych i komfortowych rozwiązaniach. Kwadratowe płyty Sedimento dostępne są w wyjątkowo praktycznym i lubianym wymiarze 60×60 cm. Ten sprawdzony format pozwali na tworzenie stylowych projektów.

Intrygująca nawierzchnia z płytek tarasowych

Nieregularny rysunek na płycie Sedimento pozwala na tworzenie niebanalnych aranżacji. Dostępnych jest aż dziewięć wzorów powierzchni, co umożliwia skomponowanie całkowicie niepowtarzalnego układu płyt tarasowych. Wszystko po to, aby jak najbardziej zbliżyć się do naturalnego wyglądu kamienia, którego niepowtarzalne piękno było pierwowzorem.


kolory


kształty

gres porcelanowy Sedimento 60x60

 


parametry techniczne

dostępne formaty
[cm]
waga opakowania
[kg]
płyt w opakowaniu
[szt.]
m² / opakowanieopakowań
na palecie
m² / paletadostępne kolory
60x60
33
2
0,7230
21,6
sabbia

Deklaracje, karty, instrukcje do pobrania tutaj


dodatkowe
informacje

Naturalny wygląd

Produkty wyjątkowe i oryginalne, co wynika z naturalnych właściwości materiału, wykorzystanych surowców i procesu produkcji. Wszystkie pozwalają osiągnąć niezwykle estetyczny, zróżnicowany i przede wszystkim naturalny efekt nawierzchni, wyglądem nawiązujący do kamienia, drewna czy cegły.

Antypoślizowość

Produkty, które ze względu na technologię produkcji i wykorzystywane surowce zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Powierzchnia kostek lub płyt wykazuje wysoki współczynnik antypoślizgowości.

V4

Znaczne różnice w wyglądzie

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Produkt barwiony w masie

Kostki barwione nie tylko na warstwie wierzchniej, ale w całej objętości, dzięki czemu możliwe jest eksponowanie wszystkich ich boków, nie tracąc przy tym na walorach estetycznych. Idealnie nadają się np. do budowania murków.

Konieczność zachowania odstępów między płytami

Układając płyty wet-cast konieczne jest zachowanie odpowiednich odstępów między nimi (7-15mm). Nie stosowanie się do tej zasady może skutkować odpryskami, wyszczerbieniami czy pęknięciami podczas eksploatacji.

Możliwość układania na wspornikach

Opcja ta pozwala na układanie tarasu „na sucho” oraz otrzymanie szerszej przestrzeni między płytami.