Deco 3 (oprawa ozdobna)

Świecące kamienie ogrodowe LED

Piękny ozdobny, świecący owal do ogrodu o kolorze kamienia. Funkcję dekoracyjną spełnia również za dnia, będąc ciekawym uzupełnieniem aranżacji. Dobrze prezentuje się postawiona w otoczeniu zieleni: na trawniku lub przy żywopłocie. Oprawa Deco 3 może również ciekawie wyglądać ułożona w roślinnej rabacie, zwłaszcza stworzonej z traw ozdobnych. Za dnia będzie ciekawym, dekoracyjnym kamieniem, a po zmroku delikatnie podświetli i podkreśli zarys rośliny.

Świecąca kula ogrodowa zapewni romantyczną atmosferę

Rozproszone światło o ciepłej barwie pomoże wprowadzić klimat tajemniczego ogrodu, który zachęca do przebywania na świeżym powietrzu także po zmroku. Efektowna ozdoba, jaką jest oprawa Deco 3, jest energooszczędna i bezpieczna dla otoczenia. Niskie napięcie 12 V pozwala na łatwą, samodzielną instalację w ogrodzie. Do oprawy dołączony jest pilot, który umożliwia zmianę natężenia oraz barwy światła. Lampa może również naśladować migotanie świecy

wygląd

Świecący kamień ogrodowy LED

parametry techniczne

moc, klasaźródło światłamateriał, kolorkabel [m]
2W - -A++RGB - 52 lmpolietylen, szary1,5

Każde opakowanie opraw Deco zawiera pilota zdalnego sterowania oraz konektor F, który umożliwia szczelne wpięcie oprawy w kabel zasilający.

Sprawdź również oświetlenie ogrodowe na stronie www.light.libet.pl