fbpx

O nas

Producent kostki brukowej i nie tylko

Libet S.A. należy do grona czołowych polskich producentów kostki brukowej oraz innych praktycznych elementów aranżacji otoczenia budynków. Czerpiemy z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji, co z powodzeniem przekłada się na jakość wyrobów.

Naszą misją jest twórcza kreacja otoczenia. Pragniemy przyczynić się do tego, by miejsca ważne i bliskie były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne. Dlatego nasze produkty wyróżniają się bogactwem kształtów, kolorów i typów powierzchni. Umożliwia to realizację najbardziej niestandardowych rozwiązań, które podkreślają niepowtarzalny charakter domu i jego otoczenia.

Oferta Libet S.A.

Rozwijane konsekwentnie od lat portfolio umożliwia obecnie naszym Klientom kompleksowe zagospodarowanie zarówno posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznej. Obok materiałów nawierzchniowych (kostki brukowe i płyty tarasowe) wymienić można rozmaite produkty, które posłużą jako designerskie i funkcjonalne obrzeża, murki (palisady), ogrodzenia, elewacje. W naszej ofercie dostępne są również efektowne rozwiązania na bazie małej architektury ogrodowej, a nawet oświetlenie zewnętrzne.

Wszystkie te elementy zostały zaprojektowane tak, by łączyć się w spójne, atrakcyjne kompozycje. Produkty te na dobre wpisały się już w krajobraz wielu posesji prywatnych i przestrzeni publicznych w całej Polsce.

Libet jako lider rynku

Od 2011 nasza Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie. Posiadamy kilkanaście zakładów produkcyjnych w całym kraju, a sprzedaż opieramy na rozbudowanej sieci partnerskich punktów, których wyróżnikami są niebanalne aranżacje ogrodów wystawowych.

Przemyślana długofalowa strategia, poparta odpowiednim zapleczem technologicznym i sprzedażowym, a także nieocenionym kapitałem ludzkim to klucz do sprostania rosnącym oczekiwaniom obecnych oraz przyszłych Klientów.

Libet - Producent Kostki Brukowej