Onyx 30 R1 (oprawa najazdowa)

Kup online

Praktyczne i bezpieczne oświetlenie podjazdu

Oprawa wpuszczana w podłoże sprawdzi się idealnie do oświetlenia podjazdu. W zależności od zamontowanego dyfuzora, oświetli ona powierzchnię w promieniu od 0,2 (Onyx Star oraz Onyx Opal) do 0,4 metra (Onyx Clear). W ofercie znaleźć można również lampy Onyx o większej mocy pod postacią oprawy najazdowej Onyx 60 polecanej do oświetlenia większych przestrzeni.

Bezpieczne lampy najazdowe

Lampy najazdowe przede wszystkim zwiększają bezpieczeństwo poruszania się po posesji, dlatego warto zamontować je także w innych miejscach. Oprawa najazdowa Onyx 30 R1 posiada wysoką klasę szczelności IP67. Zasilana jest niskim napięciem 12 V. Można po niej jeździć autem osobowym. Ponadto dołączone do lampy dyfuzory pozwalają dostosować oświetlenie w taki sposób, by nie oślepiało, a jednocześnie spełniało swoje funkcje. Dodatkowo technologia LED gwarantuje wysoką energooszczędność całego systemu.

wygląd

Lampa najazdowa Onyx 30

parametry techniczne

moc, klasaźródło światłamateriał, kolorkabel [m]
0,5W -A+2.700 K - 4 lmstal nierdzewna1

Zestaw zawiera konektor F do szczelnego wpięcia oprawy w kabel zasilający. Ponadto do każdego opakowania opraw Onyx dołączone są 3 różne dyfuzory światła: Opal, Star, Clear

Zobacz też akcesoria do oświetlenia ogrodowego

Jeszcze więcej produktów oświetleniowych do dyspozycji na  www.light.libet.pl