Ścieżki ogrodowe

Kostka brukowa doskonale komponuje się z zielonymi przestrzeniami wokół domu. W swojej ofercie Libet posiada specjalnie zaprojektowane produkty, których wykorzystanie sprawia, że ścieżki ogrodowe stają się wygodnym, trwałym i estetycznym dopełnieniem domowej oazy spokoju.

Płyty Chodnikowe – Wyjątkowy klimat ogrodu

Płyty chodnikowe i kamień ogrodowy to nie tylko wyjątkowy komfort użytkowania, trwałość i funkcjonalność, ale również niezwykły design oraz szeroka gama kolorów i kształtów. Dzięki płytkom chodnikowym Libet ścieżki ogrodowe nabiorą wyjątkowego charakteru, będą  też idealnie współgrać z resztą aranżacji domu czy tarasu. Płyty chodnikowe to funkcjonalne rozwiązanie, które można osiągnąć przy niedużych nakładach finansowych. Niezależnie, czy stawiają Państwo na ponadczasową klasykę, przytulny styl śródziemnomorski czy nowoczesną elegancję, płytki chodnikowe Libet pozwolą uzyskać wyjątkowy klimat ogrodu, sprawiając, że stanie się on wspaniałym miejscem relaksu.

Ponadczasowy urok kostki

Atrakcyjne formy, optymalne wymiary, bogactwo kolorów… Libet Decco to propozycja wykorzystania ogromnego potencjału aranżacyjnego szlachetnych kostek brukowych z segmentu Premium. Wysokiej klasy produkty składają się tu na pięć unikatowych kolekcji, których niepowtarzalne walory estetyczne wynikają każdorazowo ze specyfiki procesu obróbki. Aspero, Antico, Elegante, Monocolor, a może Colormix? Warto zawitać w ten wyjątkowy świat inspiracji i znaleźć swój własny, wymarzony design ścieżki ogrodowej.

Produkty brzegowe – elementy małej architektury

W ofercie Libet znaleźć można również szeroką gamę produktów brzegowych, które doskonale sprawdzają się jako elementy małej architektury – ścianki oporowe, schody i krawężniki. Pełnią one funkcję nie tylko estetyczną, ale również zabezpieczającą. Chronią m.in. brzegi skarp przed osuwaniem się gruntu i ograniczają zanieczyszczanie się ciągów komunikacyjnych. Ścieżki ogrodowe otoczone elementami brzegowymi nabierają wyjątkowego charakteru, zupełnie jak obraz oprawiony w szykowną, elegancką ramę.

[Not a valid template]

Libet - Producent Kostki Brukowej