fbpx

Pakiety z wizytą projektanta na posesji

USŁUGA COMFORT – co otrzymuje Klient?

 • profesjonalny pomiar na posesji
 • rzuty 2D inwestycji wykonane grafiką w kolorze
 • zdjęcia inspiracji
 • zwymiarowany rzut/detale dla wykonawcy
 • profesjonalne doradztwo na posesji

Wszystkie materiały udostępniane są w wersji elektronicznej

USŁUGA PREMIUM 3D – co otrzymuje Klient?

 • profesjonalny pomiar na posesji
 • rzuty 2D inwestycji wykonane grafiką w kolorze
 • kompleksową wizualizację 3D całej planowanej inwestycji
 • zdjęcia inspiracji
 • zwymiarowany rzut/detale dla wykonawcy
 • profesjonalne doradztwo na posesji

Wszystkie materiały udostępniane są w wersji elektronicznej

COMFORT i PREMIUM – koszty, bonusy, zasady

Sprawdź, jaka kwota z opłaty wstępnej może wrócić do Ciebie:

 

PROJEKT
– zakres
KWOTA brutto
DO WPŁACENIA
RABAT brutto KOSZT FINALNY brutto
COMFORT

– pomiar
– koncepcja 2D
– doradztwo na posesji
– zdjęcia inspiracji
– zwymiarowany rzut/detale dla wykonawcy

1000 zł 499 zł
zwracane w ramach promocji*
501 zł

w promocji*

PREMIUM 3D

– pomiar
– koncepcja 2D
– wizualizacja 3D inwestycji
– doradztwo na posesji
– zdjęcia inspiracji
– zwymiarowany rzut/detale dla wykonawcy

1500 zł 0 zł 1500 zł

 

Warunkiem realizacji usługi projektowej jest dokonanie opłaty w wysokości 1000 zł brutto (pakiet COMFORT) lub 1500 zł brutto (pakiet PREMIUM 3D). Zamówienie i wpłatę należy zrealizować na stronie sklep.libet.pl lub w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Libet Platinium (znajdź najbliższy TUTAJ), w którym docelowo odbędzie się zakup materiałów do realizacji inwestycji.

W ramach pakietu Comfort  skorzystać można z obowiązującej do 31.12.2023 promocji KONCEPCJA 2D za 1 zł, umożliwiającej częściowy zwrot uiszczonej opłaty (zob. tabela) pod warunkiem nabycia w punkcie Platinium min. 85% materiału uwzględnionego w zaakceptowanej koncepcji. Zwrot realizowany jest w formie rabatu za nabyte produkty.

Zakup materiałów powinien odbyć się w ciągu 6 miesięcy od momentu zrealizowania projektu przez projektanta. W przypadku braku zamówienia materiałów z koncepcji, cała wpłacona opłata jest traktowana jako wynagrodzenie za zrealizowany projekt.

Pakiety COMFORT i PREMIUM obejmują wizytę projektanta na terenie inwestycji. Podczas wizyty Projektant dokonuje pomiaru oraz ustaleń z Inwestorem. Termin spotkania jest ustalany wspólnie, po otrzymaniu zlecenia projektowego. Projektant  pracuje również z wykorzystaniem takich dokumentów, jak: plan zagospodarowania terenu, rzut budowlany obiektu oraz projekt kolorystyki elewacji lub zdjęcie jej wzoru, dlatego warto przygotować je przed spotkaniem. Kolejne konsultacje z Projektantem odbywają się drogą telefoniczną i elektroniczną, a finalne materiały realizowane są w formie elektronicznej.

Minimalny metraż projektowanej powierzchni utwardzonej elementami betonowymi  to 100 m2, a w przypadku płyt z gresu porcelanowego Libet Ceramic: 50 m2. Koncepcja opiera się na nawierzchniach szlachetnych z linii produktowych Decco, Impressio i Ceramic, z możliwością dołączenia propozycji elementów z kolekcji Completto, Stampo i Light.

Czas oczekiwania na koncepcję projektową wynosi 14 dni roboczych (w zależności od sytuacji związanej z natężeniem prac, w sezonie letnim czas ten może ulec wydłużeniu). Termin oddania projektu jest indywidualnie ustalany z klientem.

Do przekazanej koncepcji układu nawierzchni Inwestor może 3 razy wnieść poprawki, z zastrzeżeniem, iż przekazane uwagi nie mogą w całości zmieniać proponowanego układu i zakładać wykonania nowego projektu.

KONCEPCJA 2D za 1 zł – jak skorzystać z promocji? -> więcej

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0
Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.