fbpx

Pakiety E-projekt

W ramach tej oferty do dyspozycji są 3 pakiety: E-PROJEKT, E-PROJEKT 3D, E-PROJEKT 3D PLUS. Każdy realizowany jest bez wcześniejszej wizyty projektanta na terenie inwestycji. Wykonanie koncepcji aranżacji terenu odbywa się zdalnie, na podstawie dostarczonego przez Inwestora kompletu materiałów, tj.: aktualnych i zwymiarowanych planów zagospodarowania terenu (w skali 1:200, 1:250 lub 1:500), aktualnych rzutów parteru budynku (w skali 1:100 lub 1:50), dodatkowych szkiców poglądowych oraz zdjęć z terenu inwestycji. Materiały powinny być dostarczone drogą elektroniczną na wskazany przez Libet adres e-mail lub za pośrednictwem Punktu Sprzedaży, w którym dokonano zamówienia projektu.

Konsultacje z Projektantem odbywają się drogą telefoniczną i elektroniczną.

E-PROJEKT – co otrzymuje Klient?

Zrealizowana na podstawie zebranych materiałów i przekazana Inwestorowi koncepcja układu nawierzchni zawiera:

 • rzuty 2D inwestycji wykonane grafiką w kolorze
 • zdjęcia inspiracji
 • zwymiarowany rzut/detale dla wykonawcy

 

E-PROJEKT 3D – co otrzymuje Klient?

Zrealizowana na podstawie zebranych materiałów i przekazana Inwestorowi koncepcja układu nawierzchni zawiera:

 • rzuty 2D inwestycji wykonane grafiką w kolorze
 • zdjęcia inspiracji
 • zwymiarowany rzut/detale dla wykonawcy
 • wizualizację 3D tarasu lub innego wybranego elementu architektury ogrodowej znajdującego się na posesji

 

E-PROJEKT 3D PLUS – co otrzymuje Klient?

Najbardziej kompleksowy wariant usługi E-PROJEKT. Zrealizowana na podstawie zebranych materiałów i przekazana Inwestorowi koncepcja układu nawierzchni zawiera:

 • rzuty 2D inwestycji wykonane grafiką w kolorze
 • zdjęcia inspiracji
 • zwymiarowany rzut/detale dla wykonawcy
 • pełną wizualizację 3D całej planowanej inwestycji

 

Koszty i bonusy

Warunkiem realizacji usługi projektowej jest dokonanie opłaty wstępnej w wysokości 1200 zł brutto (szczegóły rozliczenia zostały opisane poniżej). Zamówienie i wpłatę należy zrealizować na stronie e-otoczenie.pl lub w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Libet Platinium (znajdź najbliższy TUTAJ), w którym docelowo odbędzie się zakup materiałów do realizacji inwestycji.

Opłata wstępna jest częściowo zwracana po zakupie w punkcie Platinium materiału zgodnego ze specyfikacją materiałową zaakceptowanego projektu. W przypadku zakupienia min. 85% materiału uwzględnionego w koncepcji, Inwestor otrzymuje zwrot opłaty pomniejszonej o wartości usług zrealizowanych w ramach wybranego pakietu projektowego (zob. tabela). Zwrot realizowany jest w formie rabatu za nabyte produkty.

Finalny koszt realizacji projektu oraz wartość zwrotu zależą od wybranego pakietu (poniżej).

WERSJA PROJEKTU ELEMENTY SKŁADOWE PROJEKTU FINALNY KOSZT BRUTTO  ZWROT OPŁATY WSTĘPNEJ*
E-PROJEKT Koncepcja 300 zł 900 zł
E-PROJEKT 3D
Koncepcja + wizualizacja fragmentu inwestycji 600 zł 600 zł
E-PROJEKT 3D PLUS
Koncepcja + wizualizacja całości inwestycji 900zł 300 zł

*wartość rabatu dla klienta po zakupieniu min. 85% produktów Libet uwzględnionych w koncepcji

Dla wszystkich rodzajów projektów minimalny metraż  projektowanej powierzchni utwardzonej to 100 m2. Koncepcja opiera się na nawierzchniach szlachetnych z linii produktowych Decco, Impressio, Ceramic, Completto i Patio. Dodatkowo istnieje możliwość dołączenia do koncepcji propozycji ogrodzeń Libet oraz rozmieszczenia opraw Libet Light. Czas oczekiwania na koncepcję projektową wynosi od 2 do 5 tygodni (w zależności od sytuacji związanej z natężeniem prac; w sezonie letnim czas ten może ulec wydłużeniu). O terminie realizacji projektu indywidualnie informuje Inwestora projektant. Do przekazanej koncepcji układu nawierzchni Inwestor może 3 razy wnieść poprawki, z zastrzeżeniem, iż przekazane uwagi nie mogą w całości zmieniać proponowanego układu i zakładać wykonania nowego projektu.

Zakup materiałów powinien odbyć się w ciągu 60 dni od momentu zrealizowania projektu przez projektanta. W przypadku braku zamówienia materiałów z koncepcji, cała wpłacona opłata jest traktowana jako wynagrodzenie za zrealizowany projekt.

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0
Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.