fbpx

Usługa zdalna E-projekt

E-PROJEKT – co otrzymuje Klient?

Koncepcja układu nawierzchni zrealizowana na podstawie materiałów otrzymanych od inwestora zawiera :

  • rzuty 2D inwestycji wykonane grafiką w kolorze
  • zdjęcia inspiracji
  • zwymiarowany rzut/detale dla wykonawcy
  • profesjonalne doradztwo online

Wszystkie materiały udostępniane są w wersji elektronicznej

E-PROJEKT – koszty, bonusy, zasady

Sprawdź, jaka kwota z opłaty wstępnej może wrócić do Ciebie:

USŁUGA PROJEKTOWA
– zakres
KWOTA brutto
DO WPŁACENIA
RABAT
brutto
KOSZT FINALNY
brutto
E-PROJEKT

– koncepcja 2D
– doradztwo online
– zdjęcia inspiracji
– zwymiarowany rzut/detale dla wykonawcy

500 zł

499 zł
zwracane w ramach promocji*

1 zł w promocji*

 

Warunkiem realizacji usługi projektowej jest dokonanie opłaty w wysokości 500 zł brutto. Zamówienie i wpłatę należy zrealizować na stronie sklep.libet.pl lub w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Libet Platinium (znajdź najbliższy TUTAJ), w którym docelowo odbędzie się zakup materiałów do realizacji inwestycji.

*W ramach promocji KONCEPCJA 2D za 1 zł obowiązującej do 31.12.2024 opłata wstępna jest częściowo zwracana (zob. tabela) pod warunkiem nabycia w punkcie Platinium min. 85% materiału uwzględnionego w zaakceptowanej koncepcji. Zwrot realizowany jest w formie rabatu za nabyte produkty. Zakup materiałów powinien odbyć się w ciągu 60 dni z możliwością przedłużenia* od momentu zrealizowania projektu przez projektanta. W przypadku braku zamówienia materiałów z koncepcji, cała opłata jest traktowana jako wynagrodzenie za zrealizowany projekt.

Koncepcja aranżacji w ramach usługi E-PROJEKT realizowana jest w formie elektronicznej, bez wcześniejszej wizyty projektanta na inwestycji, na podstawie kompletu materiałów (tj.: aktualnych i zwymiarowanych planów zagospodarowania terenu w skali 1:200, 1:250 lub 1:500, aktualnych rzutów parteru budynku w skali 1:100 lub 1:50, dodatkowych szkiców poglądowych oraz zdjęć z terenu inwestycji) dostarczonych drogą elektroniczną na wskazany przez Libet adres e-mail lub za pośrednictwem Punktu Sprzedaży, w którym dokonano zamówienia projektu. Konsultacje z Projektantem odbywają się drogą telefoniczną i elektroniczną.

Minimalny metraż projektowanej powierzchni utwardzonej elementami betonowymi  to 100 m2, a w przypadku płyt z gresu porcelanowego Libet Ceramic: 50 m2. Koncepcja opiera się na nawierzchniach szlachetnych z linii produktowych Decco, Impressio i  Ceramic, z możliwością dołączenia elementów Libet  z kolekcji Completto, Stampo i Light.

Czas oczekiwania na koncepcję projektową wynosi 14 dni roboczych (w zależności od sytuacji związanej z natężeniem prac, w sezonie letnim czas ten może ulec wydłużeniu). Termin oddania projektu jest indywidualnie ustalany z klientem.

Do przekazanej koncepcji układu nawierzchni Inwestor może 3 razy wnieść poprawki, z zastrzeżeniem, iż przekazane uwagi nie mogą w całości zmieniać proponowanego układu i zakładać wykonania nowego projektu.

KONCEPCJA 2D za 1 zł – jak skorzystać z promocji? -> więcej

*Możliwość przedłużenia następuje w momencie, gdy podczas składania zamówienia klient wskaże wiążący termin zakupu produktów do projektu, którego realizacja może być przesunięta  w czasie.

Dodawanie do schowka...
Produkt został dodany do schowka.
Ten produkt jest już w schowku.
Maksymalna liczba produktów w schowku to 6.