Inspirujące media Libet

Filmy, zdjęcia, grafiki, a może słowo pisane? Jest mnóstwo sposobów na opowiadanie o kreowaniu i użytkowaniu atrakcyjnych aranżacji wokół domu. Chętnie łączymy te różnorodne formy przekazu, korzystając przy tym z popularnych kanałów komunikacji. Jeśli więc lubicie szukać informacji w takich miejscach, jak strony www, social media, katalogi, aplikacje lub ekspozycje „na żywo”, wejdźcie w świat porad i inspiracji Libet.

  1. WWW, czyli Wiele Wyjątkowych Witryn. Libet.pl stanowi niezwykle bogate źródło informacji zarówno o naszym asortymencie, jak również o aspektach związanych z przygotowaniem, realizacją i eksploatacją mniejszych lub większych inwestycji. Przypominamy jednak, że oferty Libet Ceramic oraz Libet Light by LightPro są dodatkowo wyróżnione  w osobnych serwisach.
  2. Zachęcamy do zaglądania na nasz fanpage LibetRozmowyNaTarasie. Tworzymy na nim społeczność, którą łączy zamiłowanie do pięknych i praktycznych aranżacji. Wykorzystując wspomniane filmy, zdjęcia, grafiki czy teksty, aktywnie uczestniczymy w nieustającej debacie o kształtowaniu przestrzeni wokół nas.
  3. Miłośnicy wizualnego przekazu za pośrednictwem social mediów mogą też odwiedzać nasz profil Libet_sa na Instagramie i Pintereście.  Zobaczcie, jak wiele wyrazić można jednym zdjęciem…
  4. Chcecie jeszcze więcej zdjęć? Znajdziecie je w aplikacji Libet Inspiracje, dostępnej na App Store oraz Google Play.
  5. Magia filmu pozwala angażować różne zmysły i emocje, a jednocześnie… tworzyć przydatny, praktyczny przekaz. Zobaczcie, jak wykorzystujemy tę moc na LibetTV.
  6. Nie zapominajcie też o nieocenionym wsparciu, jakie dają nasze cykliczne wydawnictwa: katalogi, trendbooki, instrukcje, poradniki.
  7. Czas na spacer po ogrodzie. Najlepiej po ogrodzie wystawowym Libet Platinium. Zapraszamy na spotkanie z „inspiracjami na żywo” w punktach Platinium.

FBFBFBFBFBFBFB